Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Швидкий психологічний тест: вибрані лісові ягоди розкажуть все про ваш характер

Швидкий психологічний тест: вибрані лісові ягоди розкажуть все про ваш характер
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Подивіться на картинку і виберіть зображення лісових ягід, яке вам сподобалося більше за інші. Довго роздумувати не варто, адже важливі перші відчуття.

Отож, якщо ви вибрали:

№ 1 – малина

Ви – прямолінійна й цілеспрямована людина, яка завжди намагається завершити розпочаті справи і не кидає їх на половині шляху. У вас прекрасні лідерські та організаторські здібності, разом з тим ви не дуже балакучі, так як вважаєте бесіди не по справі марною тратою часу.

№ 2 – чорниця

Вас відрізняє романтичність і креативність. Ви володієте бурхливою фантазією і часто занурюєтеся в свої думки настільки глибоко, що не помічаєте нічого навколо У вас не так багато друзів, але ви дуже цінуєте тих, хто близький вам по духу і завжди готовий прийти на допомогу. Гроші не стоять у вас на першому місці, тому ви легко можете витратити значну суму на нові книги або фарби, не замислюючись про їжу або одяг.

№ 3 – суниця

Ви – справжній екстраверт, який ні дня не може прожити без спілкування. У вас багато друзів і знайомих, з якими ви часто бачитеся. Ви не боїтеся публічних виступів, так як любите привертати до себе увагу і є чудовим оратором. Для вас важлива громадська думка, так як ви дорожите своєю репутацією.

№ 4 – брусниця

Ви не любите поспішати і до виконання будь-якого завдання підходите вдумливо і грунтовно. Вас вважають людиною, яку практично неможливо вивести з себе, настільки ви спокійні й урівноважені. Ви з задоволенням допомагаєте оточуючим, але тільки тоді, коли людині дійсно потрібна допомога. Вільний час ви влюбите проводити на природі.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: