Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

3 прості вправи, які дозволяють зберегти молодість

3 прості вправи, які дозволяють зберегти молодість
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Старінню – вхід заборонений!

Старіння є неминучим фактором життя, але є кроки, які ми можемо зробити вже зараз, щоб запобігти негативним наслідкам в майбутньому.

Розповімо про три вправи, які допоможуть зберегти молодість і здоров’я.

1. Віджимання від столу або стільця.

Потрібно взяти за основу стіл або стілець: тіло пряме, руки зігнуті в ліктьових суглобах. На вдиху руки розігнути, піднявши тіло над поверхнею столу або стільця, на видиху – зігнути в ліктях, опускаючись у вихідне положення. Ця вправа сприяє поліпшенню стану м’язів і нервових сплетінь верхніх кінцівок, нормалізує венозний відтік крові від мозку, розвантажує легені і серце. Віджимайтеся серіями по 5-10 повторень.

2. Присідання з прямою спиною.

Цю вправу потрібно виконувати, тримаючись руками за нерухому опору. Для цього можна використовувати двері. Потрібно стати обличчям до торця дверей, руками взятися по обидва боки за ручки. Ноги повинні бути на ширині плечей, погляд – перед собою. На видиху потрібно присідати, а на вдиху підніматися. Цю вправу також роблять декількома серіями по 5-10 присідань. Завдяки цій вправі відбувається профілактика тромбофлебіту, крім того, людина забуває про втому.


3. «Напфівплуг».

Треба лягти на спину на підлогу, потім піднімати і опускати ноги на 90 градусів. Вправа складається з декількох підходів, в кожному підході до 5-10 повторень. Вправа задіє м’язи і зв’язки середньої частини тулуба, внутрішні органи: кишечник, жовчний міхур, нирки, а також попереково-грудний відділ хребта.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: