Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Художник показав туристам, наскільки дурні та аморальні їхні селфі біля меморіалу Голокосту

Художник показав туристам, наскільки дурні та аморальні їхні селфі біля меморіалу Голокосту
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ізраїльський художник Шахак Шапіра запустив арт-проект під назвою Yolocaust, щоб присоромити туристів, які роблять неповажні селфі біля меморіалу жертвам Голокосту у Берліні.

«В останні роки я помітив цікаве явище біля меморіалу жертвам Голокосту у Берліні. Люди використовують його як декорації для селфі. Тому я взяв ці селфі та наклав їх на кадри нацистських таборів смерті», — розповідає Шапіра. Він знайшов ці селфі у Facebook, Instagram, Tinder та Grindr, а потім скомбінував їх із жахливими знімками з концтаборів. Всю безглуздість знімків він підкреслив за допомогою коментарів, хештегів та лайків, які супроводжували селфі. Фотографії людей, що сяють усмішками, жонглюють або займаються йогою, а також коментарі на кшталт «стрибаючи за мертвими євреями» шокували художника.

«Близько 10 тисяч людей відвідують меморіал жертвам Голокосту щодня. Багато хто з них робить насмішкуваті фото, стрибає, катається на скейті або велосипеді на 2 711 бетонних плитах, що покривають 19 000 квадратних метрів, — продовжує Шахак. — Точний сенс та роль меморіалу є спірними. Для багатьох сірі стели символізують надгробки для 6 мільйонів євреїв, убитих та похованих у братських могилах, або сірий попіл, до якого вони були спалені у таборах смерті».

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: