Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Фраза Стівена Кінга, яку треба говорити собі у скрутні часи

Фраза Стівена Кінга, яку треба говорити собі у скрутні часи
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Буває, читаєш навіть не дуже гарну книгу. Не велику. Не збірку афоризмів мудрих людей і не вчення філософів давнини. Просто розважальна книга, не світоч розуму. Але погляд “чіпляється” за слова, які дуже потрібні. У купі слів сяє перлина. Можливо, книга – раковина для цієї перлини.

Стівен Кінг написав нову повість “Пізніше” – цікаву. Але, звичайно, вона в порівнянні не йде з його першими яскравими історіями. Не про книгу йдеться, – а про одну фразу хлопчика, від імені якого ведеться розповідь.

У важкій і неприємній життєвій ситуації хлопчик сказав собі: “краще бути частиною вирішення, ніж частиною проблеми”. І не став вередувати, плакати, скаржитися. Постарався не шуміти і не турбувати інших. Які теж загрузли у проблемі. Тому що краще бути частиною вирішення, а не частиною проблеми.

І ці мудрі слова треба повторювати собі у тяжкі для всіх часи. І у свої особисті лихоліття. Толку в скиглі, проханнях, вимогах, скаргах і невдоволенні часто немає. Немає, і все тут. І в інших людей повно своїх невирішених проблем, їм теж важко та невесело. Сильна людина, яка поважає себе, намагається стати частиною рішення, а не часткою проблеми. І у цьому її сила.

Це єдино вірний підхід до проблеми, загальної чи особистої. Якщо, звичайно, є розум і здатність рухатися, якщо ви не грудне немовля і не старезний дідок, що втратив розумові здібності. Якщо тіло і розум вам коряться, краще бути частиною рішення, а не частиною проблеми. І робити те, що від нас залежить.

Хоча б не нити і не навантажувати інших. Виявити мужнє терпіння. Тому що таке терпіння – теж сила. А сила допомагає подолати труднощі та зберегти себе. Зберегти до кращих часів…

Ганна Кір’янова

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: