Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Хлопчиків та дівчаток треба хвалити по-різному

Хлопчиків та дівчаток треба хвалити по-різному
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Уривок із лекції популярного психолога та ведичного астролога Руслана Нарушевича «12 загадок для мами та тата». Інформація для роздумів усім батькам:

«Дівчат не треба хвалити за зроблене. Ви сприяєте її деградації. Якщо дівчинку хвалити за те, що вона зробила: дуже смачно, дуже красиво – у результаті формується таке, що зізнання мені прийде лише за мої заслуги. Визнання мені прийде лише за те, що я зробила. Це нищівний жінку принцип.

Здоровий стан речей – я гідна любові, бо я є, бо я – розумниця, бо я – господиня, бо я – помічниця, бо я – принцеса, бо я – фея на кухні. Ось тоді в жінки здорова психіка, тому що схвалюють її природу, тобто. щоб мені отримати кохання, треба просто залишитися собою. Ось у чому принцип виховання дівчинки. Якщо ви починаєте її хвалити за заслуги, то вона відразу починає думати: мене саму хвалити нема за що, кохання я можу тільки заробити, будуть заслуги – буде кохання.


Хлопчики – навпаки. Абсолютно діаметрально. Мами дуже люблять говорити: ти в мене такий красень, такий розумник, такий молодець. Начебто добре. Насправді, тільки сприяєте деградації чоловіка, тому що йому здається, що він сам по собі хороший. А чоловікові добре, тільки якщо він чогось досягає. Тому щоб хлопчика спонукати до того, щоб він удосконалювався і відчував себе щасливим у результаті, йому треба говорити про його заслуги: дуже гарно зроблено, дуже здорово, дуже вміло. Хлопчику всі ці ласкаві слова потрібні меншою мірою, тому що його природа розвиватиметься. Йому потрібна похвала за те, що він досяг.

Замість того, щоб сказати: зайчик, сонечко, – для старших хлопчиків дуже важливо, щоб ви їх літак показували, зроблений з лего, всім гостям, що приходять. Це важливіше за всі сонечки, лапоньки, зайчики. «Погляньте, що він зробив, вгадайте хто це зробив. Правильно, це Андрійко зробив, це мій син», – це набагато більша похвала, більший стимул для хлопчика.

А дівчинка не стане кращою, якщо ви її супом пригощатиме весь район. Вона просто зрозуміє, що вона має важко працювати все життя, і район годувати супом. Вона не заслужить більше ніколи кохання, доки всіх супом не нагодує. Дайте дівчинці розуміння, що вона досконала і прекрасна сама по собі, що любов і визнання їй заслуговувати не потрібно, що ви любите її і захоплюєтеся нею просто тому, що вона є … »

Руслан Нарушевич, «12 загадок для мами та тата»

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: