Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Захоплюйтесь чоловіком, йому справді багато не треба

Захоплюйтесь чоловіком, йому справді багато не треба
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ілюстрація: Lisa Aisato

Відмінна профілактика для сімейних стосунків:

«Все, дістала, розлучатимуся», – сказав нервово Аркаша. Пояснив: дружина завжди чимось незадоволена, завжди бурчить чи іронічно висловлюється. Мій друг не вигадував, так усе й було, а я нерідко до них приходив. Аркаша, наприклад, добре готує. Але дружина обов’язково скаже: “Солі забагато” або “Пересушив ти м’ясо”. І нічого більше не скаже.


Загалом я проти розлучень, особливо коли є діти. Особливо через дурниці. Ну, бурчить дружина – не слухай. Не зраджує ж. Умовив Аркашу не валяти дурня, а пояснити дружині, що саме «дістало». Він поговорив з нею, наче налагодилося. Незабаром приходжу до них у гості, Аркаша запік рибку в духовці. Чудово запік. Як людина неодружена і голодна, я жадібно їм, тільки мучу: «Млинець, як же смачно!». І тут раптом дружина Аркаші – кріпилася, кріпилася – висловилася: “Переборщив ти з приправами …”. І вся оцінка.

Аркаша схопив блюдо з рибою – бац! – Об підлогу. Та пішов.

Незабаром вони розлучилися. А потім Аркаша зустрів іншу жінку. Але про це наприкінці.

Чоловікові важливо чути похвалу та захоплення. Так, від жінки, яка поряд. Чоловіки у цьому сенсі як діти. Від цього вони стають кращими та веселішими. Старанніше навчаються, без двійок (жарт). Ні, серйозно, жіноче захоплення – найголовніший чоловічий стимул. Не медаль від уряду, не грамота від начальства – ні, тільки жіноче захоплення.

Тут деякі жінки закричать: “Ага, а мій взагалі нічого не робить, на дивані валяється!”

Правильно, багато хто валяється. Може тому й валяються, що немає стимулу. Але якщо він посунув шафу чи – о диво! – раптом полагодив розетку, от і привід для захоплення.

Не бубонити: «Підлога подряпала», а вигукнути: «Який же ти молодець!».

Чоловіки – істоти невигадливі, заявляю відповідально, нас дуже легко купити, зачарувати, звабити. Просто подивитись із захопленням і сказати: «Ну ти даєш!». Ми готові.

Готові рухати хоч усі шафи в хаті. А ще повісити люстру, фіранки, змастити велосипед сина, збудувати дачу, написати роман. І навіть сходити до магазину.

Спробуйте захопитися будь-якою нісенітницею, що він зробив – побачите реакцію. Навіть якщо зробив не дуже, тут не всі майстри – все одно захоплюйтесь. Обійміть, поки він стоїть весь спітнілий і замучений. Без жіночого захоплення чоловік чахне та тупіє. Сімейне життя його втомлює і бісить. Я впевнений, що половина розлучень у нас через те, що дружина не вміла і не хотіла чоловіка похвалити. Вона тільки знецінювала, бухтіла, іронізувала. І тоді чоловік зовсім нічого не хоче, навіть сексу не хоче, бо це пов’язані речі. Захоплений жіночий погляд – найкращий засіб підвищення самі знаєте чого.

Так ось фінал про Аркашу. Йому пощастило. Його нова дівчина захоплювалася навіть яєчнею з помідорами, яку Аркаша швидко їм готував. Щиро захоплювалася. І Аркаша мені незабаром зізнався: «Слухай, як треба мало для щастя».

Захоплюйтесь чоловіком, йому справді багато не треба.

Автор: Олексій Біляков

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: