Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Відмінний спосіб достукатися до чоловіка (навіть нічого не треба казати)

Відмінний спосіб достукатися до чоловіка (навіть нічого не треба казати)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Замість того, щоб пояснювати, покажіть…

Найчастіше домашня робота лягає на жіночі плечі. А якщо в будинку діти, то ваше затишне гніздечко здатне перетворитися на поле бойових дій. Тому так прикро чути від чоловіка ввечері горезвісне запитання: «А що ти сьогодні робила?»

Героїня цієї історії на практиці показала, на що може перетворитися будинок, якщо хоча б на один день перестати виконувати «невидиму» роботу. Адже насправді ця робота виявляється дуже видимою …

Чоловік прийшов додому з роботи і виявив, що троє дітей на подвір’ї будинку — і досі в піжамах! Вони грали в бруді з порожніми коробками від їжі і скрізь валялося сміття. Двері автомобіля дружини були відчинені, як і вхідні двері будинку. Собаки ніде не було. У передпокої було ще більше хаосу. Лампа вимкнена і біля однієї зі стін лежали зім’яті ковдри. У вітальні працював телевізор на повну силу і в кімнаті було повно іграшок та одягу.

У раковині повно брудних тарілок і каструль, залишки сніданку лежали на столі, двері холодильника відчинені навстіж, корм для собак валявся на підлозі, бите скло лежало під столом і невелика купа піску була біля дверей.

Чоловік поспішив вгору сходами, крокуючи через іграшки і купи одягу, шукаючи свою дружину. Він боявся, що вона захворіла чи щось трапилося серйозне. Він побачив на підлозі воду, яка випливала з дверей ванної. Коли він глянув у ванну, то побачив безлад: вологі рушники, мило та піну, і багато іграшок, розкиданих на підлозі. Метри туалетного паперу лежали в купі і зубна паста була розмазана по стінах та дзеркалі. Він поспішив у спальню.

Там він виявив, що його дружина, згорнувшись калачиком, лежала в ліжку. Вона була в піжамі та читала книгу. Вона глянула на нього і посміхнулася. Потім вона спитала, як пройшов його день. Він виглядав зніяковілим і запитав:

– Що тут сталося?

Вона знову посміхнулася і сказала:

— Ти щодня після роботи питаєш мене, що я робила сьогодні?

– Так? – сказав чоловік із недовірою.

Дружина відповіла:


— Так от сьогодні я нічого не робила!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: