Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Річард Гір про те, що жити треба на повну! Порада на вагу золота!

Річард Гір про те, що жити треба на повну! Порада на вагу золота!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

richard-gere

«Мама мого друга все своє життя дотримувалася здорового харчування. Ніколи не вживала алкоголь або якусь «погану» їжу, щодня займалася фізичними вправами, завжди була рухливою і активною, приймала всі добавки, які прописував її лікар, ніколи не виходила на сонце без сонцезахисного засобу, а коли виходила, то так ненадовго, як тільки було можливо, в загальному, вона оберігала своє здоров’я, роблячи все, що було можливо. Зараз їй 76 років, і у неї рак шкіри, рак кісткового мозку і остеопороз у важкій стадії.

Батько мого друга їсть бекон поверх бекону, масло поверх масла, жир поверх жиру, ніколи, буквально ніколи не займався спортом, щоліта згорав на сонці до хрусткої скоринки, фактично він жив на повну котушку і не так, як радили оточуючі. Йому 81, і лікарі говорять, що у нього здоров’я молодої людини.

Люди, ви не можете сховатися від своєї отрути. Вона є, і вона знайде вас, так що, як сказала мати мого друга:

«Якби я знала, що моє життя так закінчиться, я б прожила його на повну, насолоджуючись всім, що мені говорили не робити!».

Ніхто з нас не вибереться звідси живим, так що, будь ласка, перестаньте ставитися до себе як до чогось другорядного. Їжте смачну їжу. Гуляйте на сонці. Стрибайте в океан. Діліться дорогоцінною правдою, яка у вас на серці. Будьте дурними. Будьте добрими. Будьте дивними. На решту просто немає часу».

Річард Гір

Джерело: fit4brain.com

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: