Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 прекрасних рис, які є лише у дівчаток за 40

10 прекрасних рис, які є лише у дівчаток за 40
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Якщо у Вас колись хоча б на секунду з’явиться думка, що після сорока життя для жінки закінчено – згадайте цю статтю з чудовими якостями, якими володіють лише дівчатка за 40.

1. Вони знову вірять у краще, тому що найгірше, як правило, з ними вже траплялося

І вони вижили — саме для того, щоб знову вірити у краще. Вони отримують краще: тому що здатні його розглянути навіть там, де інші нічогісінько не помічають. У них відточений погляд, чуйний слух та ніжні руки. Тому воно, це найкраще, до них так і лине, так і лине.

2. Вони красиві

Ні, що ви, вони не просто симпатичні. Вони напрочуд красиві, бо визнали, що в них саме ось такі попи, саме ось такі груди, такі носи та такі ноги. Вони навчилися любити ці попи-груди-носи-ноги так, що тепер будь-хто в них закохається. Наприклад, запросто закохається те саме найкраще… Вони знають таємницю, ці дівчатка за 40.

3. Вони вже переїли цих приколів про «мільйони», «кар’єри», «успішність» та «соціальний статус»

Вони тепер точно знають, що найголовніше — зовсім не те, що показують по телевізору, пишуть в інтернет, постять у соцмережах та розповідають на тренінгах. Вони про це найголовніше знають і мовчать. Про те, що головне в житті — саме життя: його смак, колір, ритм, запах, уміння насолоджуватися та радіти кожному дню.

4. У них давно немає вигострених фраз, заготовлених прийомів спокуси та чергових нарядів на вихід.

Вони перестали бути в активному пошуку. Вони знайшли того, хто їм так потрібен був усі ці роки — себе, справжніх. І виявилося, що такі, справжні, вони дуже цікаві всім навколишнім. Ну практично всім, і гідним чоловікам – тим паче.

5. Вони знову вміють плакати навзрид і реготати захлинаючись

Вони вже відходили своє у бронежилеті соціальних пристойностей, вимог, заборон та дозволів. Вони ненавидять той час, коли треба було рівно тримати спинку, хоч би що трапилося, посміхатися, навіть якщо хочеться ридати, і кивати, коли треба б тріснути сильніше. Їм набридло тримати в руках, вони руки розтиснули — і на волю вийшла жива, чуттєва, справжня…

6. Вони живуть як дихають: то бурхливо, то тихенько, то ніжно і трохи чутно, то квапливо та азартно.

Дихають у ритмі життя, живуть у ритмі дихання. Нарешті, після 40, у них це почало виходити: жити одночасно з життям.

7. Дівчатка за 40 дуже цікаві

Якось так вийшло, що після “так я сама все знаю!” починається «ой, дівчата, скільки всього кльового навколо!» І танці, і йога, і програмування, подорожі та кулінарія… Вони творять життя, нанизують намистинки своїх нових, що відкрилися як дихання талантів, вони пишуть картини, розмальовують тарілки та підкорюють гори. І у них все виходить.

8. Дівчатка за 40 зовсім не тітки

Вони мають довгі спідниці, тому що це дуже красиво. І короткі носять, і джинси. І різну біжутерію, від вітчизняної до індійської, закинувши в скриньки дорогі «фірмові» прикраси. Їм не треба більше доводити, що «й маю діаманти». Їм важливо, щоб їм подобалося. Вони не хочуть нічого знати про «модно», «тренд» та «в цьому сезоні». Їм треба щоб особисто їм – гарно. І в цьому дуже багато жіночого, теплого і неквапливого.

9. Дівчатка за 40 перестають рахувати калорії

Тому що любов, інтерес, рух, азарт, натхнення працюють куди краще за фітнес-зали та пластичні хірурги. Так, саме тому вони й стали такими красивими.

10. Дівчатка за 40 послали далеко і надовго всі тайм менеджменти, мотиваційні спічі та трансформаційні мови

Вони знають ціну щохвилини, скрізь встигають, нікуди не спізнюються, бо нікуди не поспішають.

Не досягають.

Не борються.

Не випрошують.

Вони просто живуть.

І точно знають, що ще через 40 все буде набагато цікавіше.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: