Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Українська компанія створює справжні дерев’яні велосипеди!

Українська компанія створює справжні дерев’яні велосипеди!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Українська компанія Woodrover створює дорогі забавки для дорослих хлопців – дерев’яні велосипеди, які їздять.
21191

Валерій Горбатов бере участь у виставці “Bologna Desighn Week” в Італії. Його компанія – серед восьми українських учасників, які презентують свою продукцію.

Свій дерев’яний велосипед Валерій уперше привіз на міжнародну виставку. Зустрічі з можливими партнерами запланував завчасно.

cb12r3puiaan83x

А починалося все два роки тому. Він 15 років виготовляв меблі в містечку Вишневе на Київщині, доки на свій день народження не захотів чогось особливого.

Дизайн узяв на себе, для інженерних рішень знайшов авіаконструктора. Одразу визначилися – це має бути велосипед для обраних, який не поступається дорогому металевому аналогу.

Два місяці проектували, два місяці виготовляли.

Склеєний з шарів, зроблений з декількох складових частин. Тобто це конкретно є трикутник, рама, яка збирається, все разом. Є пір’я, які клеяться до нього окремо. Мало того, ось тут шари, посилені армуючою стекло тканиною для збільшення міцності, – розповідає конструктор велосипеда Антон Лубнін.

10520658_325252237658976_2618419275493360833_n

Перший тест-драйв відбувся на справжніх велоперегонах – його випробував спортсмен Олександр Чупринюк під час київського марафону.

Потім були й інші випробування – усе знімали на відео.

Молився, їхав. Проїхали 100 км. Я проїхав класно. Всі в Україні кажуть зараз про те, що потрібно заводити інвестиції якимсь чином. Але як це робити, мало хто знає. Потрібно створювати класний якісний новий продукт український, – каже підприємець і велогонщик Олександр Чупринюк.

У світі не нарахуєш і десятка компаній, які виробляють дерев’яні велосипеди, тож це іміджевий товар для країни.

На Вудровері їздив міністр закордонних справ Клімкін під час велопробігу в Амстердамі перед референдумом у Нідерландах. Велосипед возила на економічний форум у Торонто делегація Мінекономрозвитку.

Компанія вже отримує державну підтримку.

21194

Нині компанія має партнерів у трьох європейських країнах.

В Україні дерев’яні велосипеди не продаються через високу вартість – майже 3000 євро. А ось за кордоном готові платити за продукт з українським прапором!

Джерело: tsn.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: