Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Мама не перестане любити вас, навіть коли її серце зупиниться

Мама не перестане любити вас, навіть коли її серце зупиниться
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Вона назавжди залишиться вашим ангелом-охоронцем, який не покине і не забуде…

Цей день буде найбільш гірким і сумним у вашому житті. Той день, коли ви втратите свою маму. Коли вона піде, все зміниться назавжди. Ви почнете відчувати те, про що навіть не здогадувалися. Думати про те, що ніколи не приходило в голову. Дивуватися тому, чого навіть не помічали.

Це будуть речі, про які ви не підозрювали, не відчували і не розуміли. Це буде щось абсолютно нове, і воно буде розбивати вам серце.

Скільки б вам не було років, ви особливо гостро відчуєте, як не вистачає мами на цій Землі. Наскільки вона була важлива і дорога для вас. Як сильно любили її, як сприймали її любов і присутність як належне. І лише коли втрачаєте свою найдорожчу людину, у вас буквально зупиняється серце від думки: «Де ж вона тепер, в яких світах?»

Це здається неймовірним, але мама все одно буде поруч з вами. Вона назавжди залишиться вашим ангелом-хранителем, який не покине і не забуде. У це неможливо повірити, але ви зможете поклястися, що все ще відчуваєте її запах, відчуваєте її присутність. Ви не зможете доторкнутися до неї, докричатися, але вона все одно буде поруч. А іноді ви не будете відчувати цієї присутності, і серце стиснеться: «Мам!»

Ви будете дивуватися, звідки і як вона відчуває і приходить до вас в найважчий момент. Звідки знає, що ви плачете в подушку, і тільки вона одна може своєю незримою присутністю втішити і витерти сльози?..

Ви будете днями, місяцями, роками шукати відповіді на запитання, чи знає вона, як сильно ви її любите, як сильно по ній сумуєте, як вам її не вистачає… Ви будете звинувачувати себе за те, що не говорили їй кожен день про свою любов, коли ще був шанс. Сьогодні ви віддали б все що завгодно, щоб повернути один з тих днів, сказати те, що не встигли.

Хвилини будуть тягнутися як дні. Дні будуть здаватися роками. Саме так відбувається, коли ми втрачаємо найдорожче в цьому житті – свою маму …

Вам буде не вистачати її телефонних дзвінків, її лагідного голосу. Її посмішки. Її ніжних рук. Ви будете згадувати кожну деталь. Кожен звук. Кожне слово.

Ви будете замислюватися також над питанням, чи бачить вона вас звідти – Зверху. Сумує за вами так само сильно, як ви?

Встигла вона сказати вам все, що хотіла? Запитали ви її про все важливе і значуще?

Час не лікує такі рани. Він їх затягує. Тому пройдуть місяці, роки, і вам буде не так боляче. Головним чином тому, що ви усвідомлюєте, що мама завжди буде з вами. Наші близькі не йдуть в темноту. Вони залишаються в глибині нашого серця. У нашому розумі. У наших дитячих спогадах. У наших улюблених словах і жартах. У подиху вітру. У битті сердець.

Ваша мама завжди буде любити вас. Вона завжди буде поруч. Хоча вона фізично не присутня в нашому світі – ваші душі навічно спаяні. Цей союз – сильніший за смерть. Ця любов – і є саме Життя.

Джерело: cluber.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: