Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Коли її не стане, ви усвідомите, що мама була вашим найкращим другом

Коли її не стане, ви усвідомите, що мама була вашим найкращим другом
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Розкажіть мамі, як любите її, тому що одного разу ви зателефонуєте, але вона не відповість…

Якщо у вас хороші стосунки з матір’ю, вона автоматично стає вашим найкращим другом, незалежно від того, дитина ви чи вже давно доросла людина.

Можливо, зараз ви можете цього не розуміти, але як тільки мами не стане, ви усвідомите, наскільки близьким другом вона для вас була. Відносини з матір’ю – це найважливіші відносини в моєму житті. Може прозвучати трохи дивно, але ви напевно розумієте, про що я, якщо у вас з мамою налагоджена такий самий позитивна і глибокий зв’язок, як і у мене.

У міру мого дорослішання ми з нею зближалися все сильніше і сильніше. Речі, які я раніше боялася з нею обговорювати, більше не здаються такими страшними. Ми розмовляємо про них легко і просто. Ми відкриті, чесні і по-справжньому дбаємо один про одного. З роками я прийшла до розуміння, що в юності була джерелом багатьох проблем для своєї матері, і вже попросила за це вибачення.

Вона єдина людина в світі, якій я можу зателефонувати серед ночі. Її любов до мене абсолютна, як і моя до неї. Мама завжди турбувалася про мене так, як ніхто інший. Мама – мій найкращий друг.

Ви багато зрозумієте, коли її не стане. Але до того моменту буде занадто пізно, тому, будь ласка, зробіть все можливе, щоб краще зрозуміти ваші відносини з людиною, яка дала вам життя. Саме вона допомогла вам стати тими, ким ви є зараз. Мама дбала про вас в періоди ваших злетів і в періоди падінь.

Вона була поруч, коли ви переживали перше розчарування в коханні і коли падали з велосипеда. І якщо вам щось потрібно, ви знаєте, що досить просто подзвонити. І навіть зараз, коли ви стали дорослими, мама старанно намагається, щоб ваше життя було якомога кращим. Вона завжди приходить на допомогу, роблячи все від неї залежне. І вона безумовно заслуговує вашої вдячності.

Ваша мама – це людина, яку ви, перш за все, повинні називати своїм найкращим другом. Це не якесь там зухвале дівчисько з вашої вулиці або співробітниця, яка кине вас в найважчий момент. Ваша мама була поруч, навіть коли ви погано до неї ставилися. Вона просто продовжувала піклуватися про вас. Так, нехай вона змінилася, постаріла, але мама буде любити вас до свого останнього подиху. І продовжить робити це навіть після смерті…

Джерело: cluber.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: