Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Чесність – це чинити правильно, навіть коли ніхто не дивиться

Чесність – це чинити правильно, навіть коли ніхто не дивиться
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

«Чим голосніше він запевняв про свою чесність, тим ретельніше ми перераховували столові ложки», – Ральф Уолдо Емерсон.

Чесність – ось чого в нашому світі багатьом не вистачає. Ми надягаємо маску, але як тільки люди відвертаються, наше справжнє «я» починає тут же проявляти себе.

Замість того, щоб бути собою і в оточенні інших людей, і коли їх немає поруч, ми дозволяємо своїм егоїстичним бажанням брати над нами верх.

А як же виглядає справжня чесність? Ось 7 важливих ознак:

1. Чесні люди очікують побачити у відповідь такі ж старання.

Чесні люди очікують отримати назад те, що дають оточуючим. Якщо вони когось поважають, то очікують відповідної поваги до себе. Такі особистості вважають всіх людей рівними, якщо тільки ви не дасте їм привід в цьому засумніватися.

2. Якщо вони обіцяють щось зробити, ви можете на них розраховувати.
Ці люди належать до числа тих, хто ніколи не кине вас в біді. Вони не брешуть і не відступають в останню хвилину. Якщо вони обіцяють щось зробити, то так воно і буде.

3. Вони вибачаються за свої помилки і провини.
Вони відразу ж просять вибачення за свої проступки. Якщо говорять і роблять щось не так, то обов’язково це визнають. Чесні особистості не дозволяють своєму его або гордості перешкодити їм зробити все правильно.

4. Вони терплячі по відношенню до оточуючих.

Чесні люди дуже терпляче ставляться до інших. Вони не роблять поспішних висновків і не кваплять події, вважаючи за краще дати іншій людині необхідний час, щоб вона сама прояснила ситуацію.

5. Вони не бояться відстоювати свої переконання.

Вони не бояться інших людей і завжди готові донести свою точку зору. Коли якийсь з їхніх переконань виявляється під загрозою, ці люди відразу висловлюють свою думку. Ви ніколи не побачите, щоб вони мовчки відсиджувалися і спостерігали за тим, що відбувається.

6. Вони вірять людям.

Нехай це не завжди легко, але вони вважають за краще вірити людям. Вони відсторонюються від ситуації і дивляться на речі з боку. Там, де є місце для росту, вони цим обов’язково користуються.

7. Вони не витрачають час даремно.

Чесні люди завжди готові довести справу до кінця. Вони не сидять, склавши руки. Такі особистості спочатку роблять всю роботу, і тільки після цього займаються тим, що їм подобається. Вони ні за що не допустять, щоб через розваги або ліні постраждала їхня робота або інші люди.

Джерело: cluber.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: