Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Малюнки праскою та воском: Як тернополянин створює картини-шедеври?

Малюнки праскою та воском: Як тернополянин створює картини-шедеври?
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Творити можна не лише з допомогою звичних матеріалів. Це доводить молодий художник з Тернополя, який створює неймовірні картини використовуючи лише гарячу праску та воскові олівці.

Кирило Богданюк має вроджену ваду, але попри це, ось вже 5 років як активно займається та популяризує нову техніку у мистецтві — енкаустика. Другими словами, це малювання розплавленим воском.

В Україні майстрів, які цим займаються – одиниці, передає сайт “Тернополяни”.

Хлопець зізнається, що в дитинстві і мріяти не міг про малювання, а з образотворчого мистецтва завжди мав двійки, адже вчителі розуміли, що давати в руки йому пензля просто немає сенсу. Та пройшов час і зараз він не лише сам творить дива з допомогою воску та праски, але й дає майстер-класи, заробляє цим собі на хліб.

— Цим я можу заробляти, і плюс я ще зараз працюю в якості волонтера, їжджу до інтернатів, і показую цю техніку, — розповідає Кирило. — Паралельно навчаюся на соцпрацівника, працюю з дітьми в таборах.

Тим часом, відвідувачі майстер-класів в захваті, і кажуть, що малювати виходить навіть у тих, хто мистецтвом раніше не займався. Детальніше — у сюжеті телеканалу «Україна»:

Джерело: 1540.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: