Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Тернополянка малює унікальні картини, які важко відрізнити від фото

Тернополянка малює унікальні картини, які важко відрізнити від фото
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Картини, які вражають реалістичністю виконання створює молода тернопільська художниця Христина Боднарук.

Христина Боднарук – тернополянка, зараз дівчина навчається у Львівській академії мистецтв.

Дівчина закінчила Педагогічний університет, після завершення навчання мала бути вчителем малювання. Але пропрацювавши рік, викладаючи маленьким дітям малювання, Христина зрозуміла, що це не її. – Викладаючи дітям, я зрозуміла, що знижую свій рівень, – каже пані Боднарук. – Я б з радістю викладала студентам, наприклад, але для цього потрібно мати багато досвіду.

Христина розповідає, почала займатися малюванням у 14 років. З тих пір більшу частину вільного часу проводить з фарбами за мольбертом. І за цих десять років вона зібрала чималу колекцію картин. – Я припинила грати на скрипці і у 14-ть років я шукала собі якесь нове захоплення, – розповідає співрозмовниця. – І у цих пошуках, найбільше до душі мені припало малювання. А за рік до того я купила собі книгу із дизайном і почала перемальовувати дизайн костюмів, тоді мене це так захопило, що думаю саме із цієї книги все і почалось.

Христина Боднарук розповідає, що рідні завжди її підтримували у тому. що вона обрала собі такий творчий шлях. До речі, як зазначає Христина, її дідусь був художником.

Хоче, щоб її картини несли ідею

Велику кількість картин Христини складають – портрети її знайомих, які до найтонших деталей відтворюють основні риси моделей. – Я, як художник, намагаюсь вхопити щось більше, ніж просто зображення. І передати щось набагато глибше. Я хочу змушувати глядачів поринути у якусь емоцію, – розповідає художниця. – Стараюсь за допомогою реалізму підібратись до людської свідомості і захопити його своїми роботами.

Христина додає, що їй подобається стиль модерн, але на жаль, в Україні його ще поки не сприймають. – Я своїми роботами хочу розвивати ідейну сторону живопису, а не лише декоративну, – каже дівчина. – У нас, як більшість звикла, що картина для того аби її на стіну повісити, сприймають мистецтво як частину інтер’єру. А я хочу достукатись до глядачів.

Дуже часто свої роботи Христина продає, каже, що вже сприймає малювання не як хобі, а як роботу.

Джерело: te.20minut.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: