Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Ми повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Ми повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Багато батьків зіпсовані ідеєю рівності зі своїми дітьми. Я вважаю цю ідею небезпечною для життя та для психіки дітей. Тому, що реальна рівність настає разом із рівністю можливостей, забезпечених власною працею. І якщо ваша дитина цього не усвідомлює, вона приречена на постійні соціальні невдачі. Мене періодично запитують, як я ставлюся до виховання дітей і що я вважаю правильним.

Мета виховання – навчити людину вирішувати три завдання

  1. як регулювати свої емоції та потреби самостійно, а не за допомогою інших людей
  2. як забезпечити себе та свої потреби самостійно, а не за допомогою інших людей
  3. як реалізуватися в соціумі самостійно, а не за допомогою інших людей

Це все. Все інше – лірика, яка не може замінити ці три завдання, оскільки, якщо ви народили дитину, ви відповідальні за те, щоб вона навчилася ці три завдання розв’язувати. Тільки факт нерівності здатний мотивувати в розвитку навичок. Доки ваша дитина вважає, що вона вам рівна, у неї немає необхідності ворушити дупою, щоб вчитися вирішувати всі ці три завдання.

Батьки дітям не рівні доти, доки діти не вирішують всі ці три завдання самостійно. І навіть після цього нерівність все одно зберігається, якщо батьки продовжують рости і розвиватися, оскільки мудрість зворотного ходу не має, і думка таких батьків завжди матиме більшу вагу, ніж думка найрозумнішої дитини.

Відсутність поваги до досвіду та мудрості людини, яка має більші, ніж ви можливості, вміння та кваліфікацію – це хамство, яке, в результаті, є першою причиною низки граблів на шляху у немовляти, яке вирішило, що вона ВЖЕ дорівнює тим, кому вона реально не дорівнює.

Ідея рівності розбещує і насаджує ілюзії в уми дітей, що вони мають ті ж повноваження, що й батьки, не маючи на ці повноваження тих самих підстав. Це маячня.

У 21 році, ваша дитина має засвоїти кілька простих правил:

1. Йому ніхто нічого не винен.

2. Правила встановлює той, хто платить.

3. Унікальність і геніальність – це основи розвитку ЧВВ (почуття власної важливості, гордині), у житті ці якості не мають ніякої цінності.

4. Реальну цінність людині надають її вміння – вибудовувати соціальні взаємодії та продавати свої продукти та послуги. Це вміння, які дають реальні результати у вигляді повної фінансової та психологічної свободи та незалежності від інших людей.

5. Спроби спілкуватися на рівних із тим, хто платить за нього та вирішує його проблеми – це хамство. Хочеш встановлювати свої правила – плати.

6. Для того, щоб інші люди поважали його межі, смаки та потреби, вона повинен це заслужити своїм внеском у спільну справу та спільний котел. Авторитет із неба не падає.

7. Розвиток відбувається швидше за все в тих умовах, які є зараз. Ідеальні умови призводять до деградації, а не до розвитку, і якщо вона хоче швидко стати магом власної реальності – вона повинна прийняти умови гри такими, якими вони є прямо зараз з усіма обмеженнями та проблемами. Цей квест – і є найкоротший шлях до успіху, процвітання та повної свободи.

Ніна Рубштейн

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: