Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

В ірландській школі дітям замість домашньої роботи дали завдання робити добрі вчинки

В ірландській школі дітям замість домашньої роботи дали завдання робити добрі вчинки
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Сучасна школа – це не лише граматика й математика, але і багато добрих вчинків. Так вважають ірландські вчителі із містечка Клонакілт. Тому їхні школярі на Різдвяні канікули замість домашніх завдань отримують «список добрих справ», який повинні виконати протягом грудня місяця. Діти мають самостійно навчитися робити добрі справи і вміти приносити радість навколишнім.

Такий соціальний експеримент школа проводить вже три роки поспіль. «Добрі вчинки» – домашнє завдання, яке мають опрацювати учні в цьому місяці. Діти повинні завести «щоденник доброти» і заносити туди всі свої добрі вчинки. Це може бути допомога друзям, рідним, сусідам і випадковим незнайомцям. Крім того, всі будуть працювати над «колективним благодійним проектом». Його суть полягає в тому, що всі учні повинні написати добрі записки один одному, а потім їх зачитають на колективних зборах. Вчителі навіть опублікували в шкільній групі розклади добрих справ на кожний день тижня. Наприклад, в понеділок – допомогти батькам по господарству, у вівторок – зробити щось приємне для сусідів, а в середу – допомогти випадковій людині і так на кожний день тижня.

Адміністратор школи зазначає, що педагогічний колектив всіляко намагається передати своїм школярам справжнє відчуття Різдва, відчуття щедрості, доброти і дива.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: