Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Трішки воєнної логіки для розуміння ситуації (це має розуміти кожен!)

Трішки воєнної логіки для розуміння ситуації (це має розуміти кожен!)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Трішки воєнної логіки для розуміння ситуації (це має розуміти кожен!)

1. Якщо ви думаєте, що є хтось (Масони, Ілюмінати, іншопланетяни), які всім керують і знають що відбувається – забудьте.Пуйло, Байден і баба Надя в однаковому а#уї.Кашу заварили, і намагаються розгрібати. Всі, наче сліпі котята, які на публіку показують, що вони щось розуміють.

2. Є люди, які все життя вчились жити в умовах невизначеності та хаосу. Це – військові!І теперішній стан речей, який у простого смертного викликає параліч та страх – це робоча ситуація, до якої їх готували все життя.Їм теж страшно, теж нічого не зрозуміло, і саме цей хаос – це їх стихія.

3. Є таке поняття, як “повнота інформації”. Ніхто, окрім вищого керівництва країни та армії, немає всієї необхідної інформації для прийняття рішень.Навіть їм, маючи всю цю інформацію та досвід, надважко проаналізувати, синтезувати, зробити висновки та прийняти оптимальне рішення.

4. 99.999999% людей не володіють всією повнотою інформації.Тож всі мої чи твої судження, про те чи щось потрібно терміново зробити, чи чогось не робити – це все помилкові висновки.

Візьміть Арестовича та помножте на 100 – всі вони зараз працюють на нашій стороні.

5. Коли ворог не може перемогти нас фізично (і не зможе), то він починає вдаватись до інформаційної війни.❗Основна ціль ворога – розірвати довіру між народом та керівництвом країни.Вони роблять все, щоб ми почали сумніватись в наших військових і правильності їх дій.Вони будуть виставляти будь-яку подію в такому світлі, щоб ви…конкретно ТИ, почав сумніватись.Бо де сумнів, там недовіра, а там і відсутність підтримки.А без підтримки народу – армія мертва!

6. Наведу декілька прикладів, щоб ти не попадався на той же гачок ворога та не втрачав віру в наше ЗСУ до того моменту, доки не оголошена наша перемога.

Коли ворог бере в оточення Маріуполь і не дає змоги надіслати гуманітарну допомогу, створюючи голодомор, для чого він це робить?В місто вони не зайдуть, тож використовують цю ситуацію, щоб згодом завалити соцмережі інформацією, що українська влада не допомагає та нічого не робить!Це посіє сумнів у тебе чи твого сусіда.

Коли кажуть, що до нас йдуть кадировці, сирійці, іншопланетяни, чи вершники на слонах – створюють в тебе страх та сумнів, що наші хлопці з ЗСУ можуть з ними не впоратись.

Коли стріляють ракетами по випадковим цілях, домах, пологовим будинках – це все несе одну й ту ж ціль: створити страх та сумнів у твоїй голові.І ти біжиш в соцмережі та репостиш заклики: “Спасіть Х, чому влада нічого не робить!!!?”.

Просто знай, що в момент, як тільки ти виразив свій страх та сумнів публічно – ворог досяг своєї цілі, і переміг, конкретно ТЕБЕ!

Зупинись! Повторюй як мантру:ЗСУ робить все можливе, щоб перемогти!І я в це вірю!

Тож ще раз:

– Не вір жодній інформації, яка може створити сумнів, щодо дій наших хлопців.- Не розповсюджуй жодної інформації, яка може викликати розбрат чи сумнів у інших.

– Чекаєш на звістку про перемогу, а до того часу робиш все від себе можливе!Ми вже перемогли!Треба тільки, щоб до тих мудаків це дійшло.Бо ж вони тупі, як …як…..як росіяни … тож потрібно трішки часу 😉

Все буде Україна!

Alex Adamiv

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: