Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 життєвих уроків

5 життєвих уроків
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Як говорить східна мудрість, якщо учень готовий, учитель з’явиться. І якщо ви готові, то можете винести урок з будь-якої життєвої ситуації:

1. Якщо ви можете…

dog

Якщо ви можете почати свій день без кофеїну, якщо ви завжди можете бути життєрадісним і не звертати увагу на болі і недуги, якщо ви можете утриматися від скарг і не втомлювати людей своїми проблемами, якщо ви можете їсти одну і ту ж їжу кожен день і бути вдячними за це, якщо ви можете зрозуміти кохану людину, коли у неї не вистачає на вас часу, якщо ви можете пропустити повз вуха звинувачення з боку коханої людини, коли все йде не так не з вашої вини, якщо ви можете спокійно сприймати критику, якщо ви можете відноситися до свого бідного друга так само, як і до багатого, якщо ви можете обійтися без брехні і обману, якщо ви можете боротися зі стресом без ліків, якщо ви можете розслаблятися без випивки, якщо ви можете заснути без таблеток, якщо ви можете щиро сказати , що у вас немає упереджень щодо кольору шкіри, релігійних переконань, сексуальної орієнтації або політики, – значить ви досягли рівня розвитку своєї собаки …

– Сер Вінстон Черчилль

2. Сила дрібниць

frog

Гіпотетична ситуація: що буде, якщо кинути жабу в каструлю з гарячою водою? Вона миттєво вистрибне. А що, якщо ту ж саму жабу покласти в каструлю з холодною водою, поставити на плиту і поступово нагрівати?

Жаба розслабиться. Вона, звичайно, помітить, що стає тепліше, але подумає: «Трошки зайвого тепла не зашкодить». А закінчиться все тим, що вона звариться.

Багато що в житті накопичується поступово. Особливо борги, зайва вагу і погане здоров’я. Не можна недооцінювати дрібниці.

3. Мистецтво приймати подарунки

love

Щоб збільшити приплив доходів в своєму житті, дуже важливо навчитися приймати. Ми отримємо стільки ж, скільки віддаємо, отже, і віддавати повинні стільки ж, скільки отримуємо. Цей важливий момент багато хто не бере до уваги. Тим часом навчитися приймати не так легко, як здається. Ретельно проаналізуйте свою реакцію на компліменти. Вмійте їх приймати, оскільки з їхньою допомогою людина реалізує свій шанс щось віддати.

Уміння легко приймати все, що вам дається, допоможе вам забезпечити себе усім необхідним. Не відмовляйтеся, коли вам пропонують щось хороше. Якщо вам підносять подарунок, прийміть його і просто подякуйте. Якщо в ресторані хтось інший хоче оплатити рахунок, не сперечайтеся. Скажіть «спасибі» і дозвольте людині зробити цей жест «віддання».

Позбавтеся від неправильних суджень з приводу подарунків. Забудьте про те, що вони роблять вас вразливим або зобов’язаним. Якщо вам дарують те, що вам не подобається або не потрібно, віддайте подарунок тому, кого він більше обрадує. В цьому випадку виграють всі. Відмовляючись від подарунка, ви блокуєте потік достатку не тільки в своєму житті, але і в житті дарувальника. Коли ви самі робите подарунок, хіба вам не хочеться, щоб його прийняли?

4. Джерело майстерності

camera-soup

Один фотограф прийшов до жінки на вечерю. Вона, подивившись його фотографії, вигукнула:
– Які у вас чудові фотографії! Напевно, у вас дуже хороший фотоапарат?

Фотограф промовчав. Але, йдучи, сказав:
– Спасибі, вечеря була дуже смачним. Напевно, у вас дуже хороші каструлі.

5. Колись ти зрозумієш…

5lifelessons

Колись ти зрозумієш, що бувають люди, які ніколи не зраджують, але для цього доведеться пізнати багато зрад.

Колись ти зрозумієш, що зовнішній блиск – ніщо в порівнянні з внутрішньою красою. Тому що все, що зовні – це до першого дощу. Те, що всередині – горить завжди. Нехай навіть воно згасло до ледве-видного вугілля. Але, досить скласти губи трубочкою і ніжно подути – вогонь поступово розгориться і зігріє тебе.

Колись ти зрозумієш, що більшість формул і афоризмів, яких ти нахапався в навколишньому світі – порожні, нехай і красиві, звичайний набр слів – не більше. Важливі лише ті істини, до яких ти сам дійшов.

Колись ти зрозумієш, що доброта, ніжність і турбота – це прояв внутрішньої сили, а не слабкості.

Джерело: fit4brain.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: