Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Для фінансового та особистого благополуччя, дуже важливо навчитися приймати

Для фінансового та особистого благополуччя, дуже важливо навчитися приймати
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Щоб збільшити приплив доходів в своєму житті, а також покращити особисте життя, дуже важливо навчитися приймати. Ми отримємо стільки ж, скільки віддаємо, отже, і віддавати повинні стільки ж, скільки отримуємо. Цей важливий момент багато хто не бере до уваги. Тим часом навчитися приймати не так легко, як здається. Ретельно проаналізуйте свою реакцію на компліменти. Вмійте їх приймати, оскільки з їхньою допомогою людина реалізує свій шанс щось віддати.

Уміння легко приймати все, що вам дається, допоможе вам забезпечити себе усім необхідним. Не відмовляйтеся, коли вам пропонують щось хороше. Якщо вам підносять подарунок, прийміть його і просто подякуйте. Якщо в ресторані хтось інший хоче оплатити рахунок, не сперечайтеся. Скажіть «спасибі» і дозвольте людині зробити цей жест «віддання».

Позбавтеся від неправильних суджень з приводу подарунків. Забудьте про те, що вони роблять вас вразливим або зобов’язаним. Якщо вам дарують те, що вам не подобається або не потрібно, віддайте подарунок тому, кого він більше обрадує. В цьому випадку виграють всі. Відмовляючись від подарунка, ви блокуєте потік достатку не тільки в своєму житті, але і в житті дарувальника. Коли ви самі робите подарунок, хіба вам не хочеться, щоб його прийняли?

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: