Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Починайте щодня з цього тексту. І ваше життя знайде новий Сенс

Починайте щодня з цього тексту. І ваше життя знайде новий Сенс
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Сьогодні, прокинувшись рано вранці, я раптом несподівано зрозумів (-а), що сьогоднішній день буде найкращим днем ​​в моєму житті! І відкинувши всі сумніви, я вирішив (-ла), що у мене сьогодні весь день буде свято!

Сьогодні я вирішив (-ла), що буду дякувати за те, яким дивовижним було моя життя: за всі мої перемоги і досягнення, натхнення і благословення, і, звичайно, за всі труднощі, які у мене були. Адже вони мене робили тільки сильніше.


І цей день я обов’язково проживу з високо піднятою головою і щасливим серцем. Я буду вдячний (-на) Богу за всі ті прості речі, які мене оточують: за ранкову росу, сонце, хмари, дерева, квіти і спів птахів.


Сьогодні я буду найуважнішою людиною на світі. Сьогодні я поділюся своєю радістю з оточуючими мене людьми. Завдяки мені сьогодні хтось посміхнеться.


Я створю що-небудь незвичайне і добре для абсолютно незнайомої мені людини. І подарую найщиріший комплімент тому, хто чомусь сумує. Я скажу дитині, що вона – абсолютно особлива людина. А тому єдиному, кого люблю – як сильно люблю і як багато вона (-він) означає в моєму житті.

Сьогодні я перестану турбуватися про те, чого немає у мене і буду дякувати Богу за всі ті чарівні речі, які мене оточують в цьому світі. Я знаю і пам’ятаю, що занепокоєння – це всього лише марна трата дорогоцінного часу. Моя віра в мої власні сили приведуть мене до моїх цілей.


І сьогодні вночі, перед тим, як йти спати, Я обов’язково вийду на вулицю, і подивлюся наверх – на нескінченне небо, усипане мільярдами зірок. І з благоговінням милуючись красою зірок і срібним місяцем, Я буду дякувати Богу за все це чарівництво навколо.

І, вже вночі, поклавши голову на свою подушку, я буду вдячний (-на) Богу за цей кращий день в моєму житті. І спати Я буду сном щасливої ​​дитини, яка з хвилюванням чекає завтрашній день.
Тому що завтра, буде найкращий день в моєму житті!

з мережі

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: