Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Джордж Карлін: “Знайдіть час для кохання…”

Джордж Карлін: “Знайдіть час для кохання…”
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Коли дружина Джорджа Карліна померла, Карлін, відомий комік і сатирик 70-80-х років, написав цю неймовірно виразну статтю, доречну і сьогодні.

«Парадоксом нашого часу є те, що маємо високі будови, але низьку терпимість, широкі магістралі, але вузькі погляди.

Витрачаємо більше, але маємо менше, купуємо більше, але радіємо менше. Маємо великі будинки, але менші сім’ї, найкращі зручності, але менше часу.

Маємо кращу освіту, але менше розуму, найкращі знання, але гірше оцінюємо ситуацію, маємо більше експертів, але й більше проблем, кращу медицину, але гірше здоров’я. П’ємо занадто багато, куримо занадто багато, витрачаємо занадто безвідповідально, сміємося занадто мало, їздимо занадто швидко, гніваємось занадто легко, спати лягаємо занадто пізно, прокидаємося занадто втомленими, читаємо занадто мало, занадто дивимося телебачення і молимося дуже рідко.

Збільшили свої претензії, але зменшили цінності.

Говоримо дуже багато, любимо дуже рідко і ненавидимо дуже часто. Знаємо, як вижити, та не знаємо, як жити. Додаємо років до людського життя, але не додаємо життя до років. Досягли Місяця і повернулися, але важко переходимо вулицю і знайомимося з новим сусідом. Підкорюємо космічні простори, але не душевні. Робимо великі, але не найкращі справи. Очищаємо повітря, але забруднюємо душу.

Підкорили собі атом, але не свої забобони. Пишемо більше, але дізнаємось менше. Плануємо більше, але домагаємось меншого. Навчилися поспішати, але не чекати.

Створюємо нові комп’ютери, які зберігають більше інформації та викидають потоки копій, ніж раніше, але спілкуємося дедалі менше. Це час швидкого харчування та поганого травлення, великих людей та дрібних душ, швидкого прибутку та важких взаємин.

Час зростання сімейних доходів та зростання кількості розлучень, гарних будинків та зруйнованих домашніх вогнищ. Час коротких відстаней, одноразових підгузків, разової моралі, зв’язків на одну ніч; зайвої ваги та таблеток, які роблять все: збуджують нас, заспокоюють нас, знищують нас. Час заповнених вітрин та порожніх складів.

Час, коли технології дозволяють цьому листу потрапити до вас, в той же час дозволяють вам поділитись ним або просто натиснути “Delete”.

Запам’ятайте, більше часу приділяйте тим, кого любите, тому що вони з вами не назавжди. Запам’ятайте і гаряче притисніть близьку людину до себе, тому що це єдиний скарб, який можете віддати від серця, і він не вартий жодної копійки. Запам’ятайте і говоріть “кохаю тебе” своїм коханим, але спочатку справді це відчуйте. Поцілунок та обійми можуть виправити будь-яку неприємність, коли йдуть від серця.

Запам’ятайте і тримайтеся за руки і цінуйте моменти, коли ви разом, бо одного разу ця людина не буде поряд з вами. Знайдіть час для кохання, знайдіть час для спілкування і знайдіть час, щоб поділитися всім, що маєте сказати. Тому що життя вимірюється не кількістю вдихів-видихів, а моментами, коли захоплює дух!

Джордж Деніс Патрік Карлін

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: