Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Випадковості не випадкові: Бог знає твою адресу

Випадковості не випадкові: Бог знає твою адресу
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Випадковість є псевдонімом Бога, коли він не хоче підписуватися своїм ім’ям

Всесвіт має багато дивних способів, щоб звести людей один з одним. У пошуках відповідного житла, роботи або супутника життя багато хто їде на великі відстані.

І водночас за лаштунками світової сцени працює Той, який створює для нас досконалі зв’язки. Випадкових подій немає. Збіги – це чудові події, творець яких Бог не бажає про себе заявляти. У планах Бога випадок не відіграє жодної ролі. Все, що з’являється у твоєму житті, – це результат твоїх намірів та задумів.

Коли ти прагнеш виконати бажання свого серця, знай, що Всесвіту відомі всі твої наміри. Він організовує події твого життя. У Бога є твоя адреса, і кожен твій рішучий намір заноситься до Великого довідника. Роби сам усе, що в твоїх силах, без напруги та метушні, а деталі залиши для Небесного Центру.

Коли людина робить все можливе для здійснення своїх намірів, а потім покладається на допомогу розумної Невидимої Сили, відбуваються великі події. Молись, плануй, налаштовуйся і роби все, що можеш. А потім нехай усе йде своїм ходом – твоє вміння відпустити буде так само важливим, як і молитви.

Кожен, кого ти зустрінеш на своєму шляху, це дійова особа в написаному тобою сценарії. Твоя турбота одна – постійно вдосконалювати сценарій, щоб фільм вийшов кращим. Відповідальність за режисуру твого фільму лежить на тобі.

Якомога більше чудес Вам! Довіряйте Богові!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: