Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

9 психологічних прийомів, щоб чоловік шаленів від вас. Щиро і без маніпулювань

9 психологічних прийомів, щоб чоловік шаленів від вас. Щиро і без маніпулювань
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ці прийомчики запросто зроблять вас бажаною в очах чоловіка, потрібно тільки діяти згідно з простою інструкцією і все піде як по маслу. Кожна жінка у своєму житті стикалася з тим, що чоловік, який її зацікавив, якось не особливо був вражений нею самою. Про причини цього випадку можна було тільки здогадуватись, якщо його причини не були озвучені прямим текстом, предметом вашої симпатії.

Але ми хочемо запропонувати вам маленький посібник із «зваблення» чоловіків. Якщо використати хоча б кілька із наведених нижче прийомів, ви з легкістю зможете його закохати в себе!

Виражайте позитивні емоції

Чоловіки, як і жінки, підсвідомо відчувають емоції оточуючих людей. Можливо, це виникає тому, що ми природно копіюємо рухи та міміку інших, що допомагає нам відчувати те саме, що й інші. Якщо ви хочете, щоб чоловік відчував прихильність до вас, постарайтеся виражати позитивні емоції. Це дуже діє!

Говоріть компліменти

Якщо ви думаєте, що компліменти повинні говорити тільки чоловіки, тоді ви помиляєтеся. Чоловіки, як і жінки люблять чути приємні слова на свою адресу. Особливо, коли їх каже приваблива жінка. Але головне не переборщити!

Не приховуйте свої недоліки

Не треба бути штучною і намагатися бути ідеальною у всьому – це може насторожити чоловіка, як мінімум. Ідеальних людей не буває. Нам властиво стає ближчою з тією людиною, яка відкрилася перед нами і не побоялася показати свої недоліки. Але це зовсім не означає, що ви маєте відкрити себе перед чоловіком на всі 100%. Дотримуйтесь міри у всьому.

Торкайтесь його

Не соромтеся ненав’язливо доторкнутися до нього. Підсвідомий дотик відбувається, коли ми торкаємося іншої людини так непомітно, що вона майже цього не помічає. Навіть легке погладжування по спині або дотик до руки може викликати в чоловікові теплі почуття до вас.

Усміхайтесь

Ви помічали, що коли ви посміхаєтеся при знайомстві з іншою людиною, найчастіше вам усміхнутися у відповідь. І природно, що є велика ймовірність виникнення взаємної симпатії. Повірте, що чоловікові важко не відреагувати на вашу посмішку!

Поділіться своїм секретом

Переведіть ваші взаємини до розряду довірливих і близьких. Поділіться з ним своїм секретом. Йому буде приємно, що ви йому довірилися навіть у такій дрібниці.

Якщо ми спілкуємося на дуже особисті питання, ми відчуваємо себе набагато ближче один до одного, ніж ми розмовляли б на тривіальні теми.

Продемонструйте своє почуття гумору

Наявність почуття гумору відіграє значну роль, і це не потрібно недооцінювати. Багато чоловіків вважають важливою наявність у жінки почуття гумору. Покажіть, що ви не позбавлені цієї якості, і зрештою зможете збільшити свої шанси на те, що сподобаєтеся йому.

Покажіть, що він вам подобається

Чоловікам так само, як і жінкам приємно знати, що до них відчувають симпатію. А кому насправді це не приємно? Адже коли ми думаємо, що подобаємось комусь, ця людина, як правило, теж починає нам подобається.

Наголосіть на спільних цінностях

Як відомо, найчастіше нас приваблюють ті, хто схожі на нас. Це доводить один експеримент у якому у людей запитали їхнє ставлення з різних питань, а потім запропонували їм жити разом. До кінця експерименту люди віддавали перевагу тим, з ким у них були схожі смаки, інтереси і ставлення до життя в цілому.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: