Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Є три типи людей-рятівників, які з’являються, коли опускаються руки

Є три типи людей-рятівників, які з’являються, коли опускаються руки
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Є три типи людей-рятівників, які з’являються на темній і похмурій ділянці шляху.

У тумані та розпачі душі з’являються ці люди. Вони рідко залишаються поруч надовго, велике щастя просто зустріти їх.

Вони виконають своє завдання і знову віддаляться. Найчастіше так. Але ми все життя згадуватимемо їх із вдячністю в серці. Вони ж нас врятували!

  • Люди – Джерела
  • Люди – Опори
  • Люди – Цілителі

Люди – Джерела надихають та наповнюють енергією. Коли ви вже опустили руки, зневірилися, видихнулися, забули свої мрії – з’являється така людина. Від неї виходить сила, хвиля енергії. Вона просто розмовляє з вами, а ви вже сповнились надією. Вона каже: «У тебе все вийде! Ти талановитий! Ти можеш! Іди та роби, покажи всім, на що ти здатний!». Може, вона не так каже. Але сенс саме такий. І після спілкування з неюм ви, як літак, готовий до зльоту. Як птах, який згадав, що в нього є крила і він вміє літати!

Люди – Опори з’являються у найважчу хвилину, за годину крайньої, смертельної втоми від випробувань. Вони підставляють плече. Вони беруть нашу тяжку поклажу і несуть. Вони допомагають матеріально – просто так. Підтримують, ведуть, вирішують проблеми. Ви розгублені та розчавлені нещастями. А вони стають опорою цього часу. Возять нас, дзвонять кудись, допомагають із документами, з грошима, годують – а потім лиха минають. І ці люди зникають. Вони були дані на цей тяжкий час.

Люди – Цілителі – це справжній лікар, який зустрівся в критичний момент. Або той, хто лагідними словами зцілив нашу поранену душу: психолог, філософ, просто добра і чуйна людина.

Хтось залікував наші рани, тілесні чи душевні, хтось повернув нам радість життя. Або саме життя. Це той, хто порадив рятувальний засіб чи рятівного лікаря. Випадково – але цим нас врятував та зцілив.

Ось три види рятівних людей. Вони з’являються як посланці, хоча це буденно – звичайні люди, зовсім звичайні. Але в мить нашої зустрічі від них немов світло виходить, яке бачимо тільки ми.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: