Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У кожної жінки є свій пік переживань, досягнувши який, вона перестає турбуватися через кожну дрібницю

У кожної жінки є свій пік переживань, досягнувши який, вона перестає турбуватися через кожну дрібницю
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

У кожної жінки є свій пік переживань, досягнувши який, вона перестає турбуватися через кожну дрібницю.

Перестає турбуватися через черговий сивіючий волосок або зайву зморшки, компенсуючи це чарівною посмішкою і пустотливими очима.

Припиняє комплексувати через вагу, розуміючи, що не це в житті головне, комплексувати з приводу відсутності знань в певній темі, заявляючи про це відкрито, тому що для неї важливо бути, а не здаватися.

Перестає переживати про те, що подумають люди. Переживати про те, що може щось не встигнути, щось перепитати, чомусь не відповідати і виглядати безглуздо-для неї це не проблема. Адже якщо неможливо йти по прямій, то завжди можна зрізати шлях, пройшовши “грядками”.

Не заганяється наскільки шкідлива/корисна їжа, прискіпливо вичитуючи склад на етикетці, на предмет вмісту харчових добавок з маркуванням “Е”, якщо душа просить чіпсів, йде і купує.

не ніяковіє, якщо організм зажадав смаженої картопельки з маринованими огірочками неважливо коли – хоч вдень, хоч вночі. Не соромиться ходити по будинку так, як зручно, хоч в рваному халаті, хоч повністю оголена. Не соромиться плакати в голос, як втім, і сміятися теж…

Вона досягла досконалості, зрозумівши сенс, що основна краса – всередині, тому і не боїться потонути, – давно весело гуляючи по самому дну. Їй байдуже, залишиться одна чи з кимось. Буде кохана чи сама буде любити, тому що знає, що всьому свій час і той, хто повинен бути поруч – буде, а хто повинен піти – піде.

Їй не тривожно, якщо коханий спізнюється додому, тому що знає, що о котрій не з’явився б, він обов’язково прийде. Знає, що поспішає. Знає, що немає у нього майбутнього без неї. Говорить прямо. Не накручує. Себе. Ситуацію. Волосся на бігуді.

Робить те, що любить, спить з тим, кого любить і слухає тишу, яку любить.

І у неї немає страху померти, все тому, – що навчилася жити.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: