Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Як взнати характер жінки по зрізі її губної помади

Як взнати характер жінки по зрізі її губної помади
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Нове відкриття. Спеціалісти запевняють, що навіть зріз помади може розказати про жінку дещо особисте. Цікаво дізнатися? Шукайте свій варіант і дивіться результат.

pomada

1. Форма, скошена з обох боків. Власниця цієї помади допитлива і життєрадісна. Вона дуже енергійна і прагне взяти участь абсолютно у всьому. Вперта, тому завжди йде до кінця.

2. Рівномірно закруглена. Така дівчина любить бути кращою у всьому. Не сприймає безладу та ліні. Вона працелюбна та дбайлива, уміє знаходити компроміси та вести перемовини.

3. Плоска і увігнута форма. Розумна та багатогранна. Вміє знаходити цікаве у найменших дрібницях. Спілкуватися з такою дівчиною легко та приємно.

4. Форма загострена, як олівець. Власниця такої помади – дівчина зібрана та відповідальна. Дуже спокійна і неговірка. Їй буває складно знайомитися з новими людьми, зате до давніх вона ставиться дуже бережно.

5. Плоска форма. Така дівчина – наче промінь сонця. Життєрадісна і пустотлива. Вона завзятий оптиміст і джерело натхнення. Любить дітей і відкрита для нових знайомств.

6. Верх стертий до середини. Улюблене слово цієї дівчини – практичність. Вона не любить сюрпризів, вимагає організованості та відповідальності. Впевнена у собі, тому часто стає центром уваги.

7. Скошена під гострим кутом. Ця дівчина – справжня таємниця. Вона вміє тримати думки і емоції при собі. Оточує себе лише особливими, перевіреними часом людьми.

8. Під кутом з глибкою. Фантазерка. Така дівчина легко захоплюється чимось новим і пірнає з головою у будь-яку пригоду. Чуйна та добра, до неї тягнуться люди.

А який тип зрізу в твоєї улюбленої помади? Заглянь у косметичку та поділися результатом в коментарях.

Джерело: misstits.ru

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: