Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У якому місяці народилася – такий і характер

У якому місяці народилася – такий і характер
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Дивина, але жінки, народжені в одному місяці, справді мають багато спільних рис характеру. Ось ще одна можливість пересвідчитися.

harakter

Січень

Січневі дівчата дуже амбіційні, але при цьому серйозні та консервативні. Не люблять говорити про свої почуття. Підпускають до себе лише людей свого інтелектуального рівня і подібних поглядів.

Лютий

Народжені у лютому – романтичні натури, і у спілкуванні з ними треба проявляти неабияке терпіння. Їх не кожен може зрозуміти, оскільки настрій змінюється частіше, ніж погода за вікном. Їм від природи дано вміння мислити абстрактно. І ще: якщо ви їх зрадите, то більше вже не побачите!

Березень

Березневі кішки. Харизма і шарм. Це вірні та віддані натури, які рідко закохуються. Вони можуть бути чарівними і милими до тих пір, доки ви не засмутите їх. Але все одно – жити поруч з людиною, яка народилася в березні – суцільне задоволення.

Квітень

У квітні, як правило, народжуються дівчата, які вміють легко встановлювати контакти практично з будь-ким. Це справжні дипломати. При цьому більшість з них досить ревниві. Тому якщо ви підірвали їхню довіру, краще зникнути самому. В цей самий час квітнева дівчина може зробити вас найщасливішим чоловіком на Землі. Відкриваються вони тим, хто завойовує їхню довіру.

Травень

Травень – місяць жінок, в чиєму характері є постійність і принциповість. Вони дуже привабливі, що, як то часто буває, поєднується з важким характером. Тут під загрозу потрапляє кожен чоловік, який насмілиться закохатися в неї. Тому, якщо ви зустрічалися з травневою красунею, не намагайтеся її забути. У вас не вийде.

Червень

Цікава, товариська і творча – три основні риси червневої дівчини. Проблема в тому, що вони спочатку говорять, а потім думають. Але ці леді краще скажуть правду в очі, ніж за спиною. І да, до речі, їх варто стерегтися – чоловік легко може стати іграшкою у їхніх маленьких ручках.

Липень

Дівчата, яким поталанило народитися в середині літа, – чесні, вродливі, загадкові і дуже розумні. Вони не люблять сварок і недомовок, тому завжди зі всіма щирі та відверті. Якщо ви їх обманите хоча б раз, назавжди втратите. Пам’ятайте про це.

Серпень

Ті, які народилися в серпні, несуть по життю неймовірне поєднання егоїзму і великого доброго серця. Не варто сваритися з ними, рано чи пізно така дівчина все одно виграє. Серпневі жінки наділені винятковим почуттям гумору, але при цьому не терплять насмішок над собою. Якщо ви дозволите це собі, то ніколи не вгадаєте, звідки прилетить відповідь. Їм завжди подобається бути в центрі уваги. У присутності цих дівчат чоловіки буквально втрачають голови.

Вересень

Це місяць дисциплінованих, добрих і чарівних жінок. Вони ніколи не пробачають зрадників. Якщо ви зробите їм боляче, вони неодмінно будуть шукати можливості помститися. І знайдуть її. Ці жінки цінують довгострокові відносини і ніколи – на одну ніч. В цей самий час у них високі запити стосовно партнера. Тут виживають лише одиниці.

Жовтень

Жовтневі дівчата наділені сильним характером і гострим розумом. Від публіки вони зазвичай закриваються. Душу свою відкривають не кожному і не завжди, боячись, що їм туди плюнуть. Інші жінки часто недолюблюють народжених у жовтні. Причина – звичайна заздрість.

Листопад

Це жінки, які завжди на крок попереду. Вони дуже легко розпізнають обман. Не грайтеся з ними – це гра з вогнем. Все, що треба знати про таких дівчат, – так це те, що ніколи не варто питати їхню думку, якщо ви не готові почути правду.

Грудень

У грудні народжуються нетерпеливі, але успішні панянки. Вони, як то кажуть, завжди знайдуть спосіб вийти сухими з води. Наділені відкритим серцем і завжди вміють підняти настрій. Їх не раз ранить життя, але, схоже, Бог благоволить їм, оскільки в кінці вони все одно отримують те, що хочуть.

Джерело: marketium.ru

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: