Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Психологія: Що манікюр жінки може сказати про її характер

Психологія: Що манікюр жінки може сказати про її характер
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Хіромантія і генетика

Чи можна дізнатися характер жінки по манікюру? Давня наука хіромантія чітко і безапеляційно позначила, що форма нігтів і характер людини міцно пов’язані. Швидше за все, тут не обійшлося без еволюційних процесів. Люди, що працюють на землі, природно, мали короткі потужні пальці і квадратні нігті. І професія хлібороба (так само як і класова приналежність) передавалася з покоління в покоління.

Аристократи ж, мають щасливу можливість не піклуватися про хліб насущний і займатися мистецтвом, володіли тонкими довгими пальцями та нігтями подовженої форми. І передавали ці генетичні особливості у спадок, разом з сімейними коштовностями і титулом.

Ми не будемо акцентувати увагу на формі пальців і нігтів – це те, що дісталося нам від предків. Також ми не станемо в черговий раз проголошувати ідею про користь манікюру: сьогодні догляд за нігтями – не естетика, а необхідність. Ми поговоримо про колірне вираження нашої натури, адже іноді ми підсвідомо вибираємо той або інший дизайн, навіть не підозрюючи, що таким чином відкриваємо таємниці нашої душі.

Ламаємо стереотипи…

На перший погляд, все дуже просто: яскраві, емоційні та темпераментні жінки вибирають насичені помітні кольори лаку на гострих хижих нігтях. А тихі домашні дівчата фарбують короткі нігтики в світлі і пастельні відтінки. Якби все було так примітивно, то і жити було б нецікаво… Криваво-червоні нігті – ще не привід записувати жінку в категорію легкважних, і не варто відмовлятися від улюбленого френча, побоюючись здатися занудою і тихонею.

Написання цієї статті передувало масштабне соціологічне дослідження, проведене на одному з жіночих форумів. Звичайно, ми не стверджуємо, що наші спостереження абсолютно вірні, але, тим не менш, постараємося бути об’єктивними.

Загальні тенденції

Більшість опитаних дам вважають, що колір лаку залежить більше від настрою, приводу і наряду. Для боротьби з депресією багато фарбують нігті в яскраві кольори: яскраво-рожевий, оранжево-жовтий, трав’янисто-зелений є символами розквіту, весни і радості.

Для свята навіть найсерйозніші і ділові дозволяють собі декор стразами або малюнками (особливою любов’ю і увагою користується безіменний пальчик).

Певний відсоток дівчат користується безбарвним лаком або не прикрашає нігті взагалі: це обумовлено алергією, ненавистю до облупленого манікюру і дуже великою зайнятістю. Як варіант, використовується перламутровий лак непомітних відтінків – так менше видно огріхи манікюру.

Найпопулярніша довжина нігтів – 3-5 мм над краєм пальця, форма – максимально наближена до природної.

Колір моєї душі…

Розглянемо найбільш поширені колірні варіанти манікюру:

1. Червоний-небезпечний?

Червоний і його різноманітні відтінки люблять впевнені в собі дівчата. Веселі, комунікабельні, з хорошим почуттям гумору, вони не бояться опинитися в центрі уваги. Вони дещо вперті, готові відстоювати свою точку зору до кінця, однак, з ними завжди є про що поговорити. Жінки з яскраво-червоними нігтями категоричні і принципові, вони вимогливі до інших, не прощають помилок, але якщо полюблять – то навік.

2. Соковитий бордо.

Це вибір зрілих і успішних жінок. Вони, як хороше вино, з роками стають кращими та “смачнішими”. Вони знають життя, вони мають свою власну систему цінностей, вони бачать вас наскрізь. Навіть не намагайтеся обманути таку жінку. Ви будете покарані поблажливою зневагою. Але ці дами дуже великодушні. Вони прийдуть на допомогу в будь-яку хвилину, дадуть мудру пораду, підтримають і заспокоять.

3. Шоколад і карамель.

Теплі коричнево-бежеві відтінки – це, мабуть, найдавніший вид нейл-дизайну. Спочатку правителі Стародавнього Єгипту і представники вищого стану фарбували нігті за допомогою хни. Можливо, саме тому пані з карамельно-шоколадними нігтиками – прекрасні керівники. Вони вміють чітко розпланувати роботу, організувати підлеглих, все проконтролювати і при цьому не зіпсувати відносини з оточуючими. Вони знають собі ціну, лояльно відносяться до слабкостей інших, але при цьому дуже вимогливі до себе. Вони намагаються все зробити правильно і згідно інструкції. Причому, не тільки на роботі, але і вдома.

4. Класика і пастель.

Спокійний френч і легкі пастельні (блідо-рожевий, ніжно-блакитний, світло-бузковий, бежевий, молочно-білий) відтінки на нігтях носять дівчата самодостатні. Їм не потрібно привертати до себе увагу, вони і так задоволені життям. Акуратні, зібрані, дуже відповідальні, впевнено йдуть по наміченому шляху, уважні до деталей і дрібниць, вони аж ніяк не зануди. До слова, саме любительки спокійного манікюру час від часу розфарбовують нігтики в найнеймовірніші відтінки в залежності від настрою. Жінка має право на емоційні сплески, але краще нанести бойову розмальовку на нігті, ніж зриватися на домочадців. Та й методичні, розмірені рухи пилочки для нігтів якось заспокоюють.

5. Перламутр.

Ви ж знаєте, як утворюється перламутр? На дні моря, прихований в стулках раковини, він довгий час недоступний сторонньому погляду. І лише відчайдушні сміливці зможуть добути цей скарб, щоб показати його світу. Жінки, які віддають перевагу перламутровим відтінкам, відкриють вам свою душу не відразу. Про їхнє життя, думки, усі вміння та можливості дізнається тільки обраний. Навіть якщо, на перший погляд, нічого особливого в панночці немає, повірте, вас чекають дуже цікаві відкриття. Це практична і господарська дама, віддана і вірна, розуміюча і спокійна. Вона, як м’яке світло домівки, буде зігрівати вас своїм теплом, піклуватися про вас і ваших дітей, радіти дрібницям і зберігати оптимізм. Вона завжди прекрасно виглядає – елегантна, доглянута і приваблива. І, зауважте, без зайвих витрат.

6. Конфетті.

Навряд чи існують жінки, які все своє життя залишаються вірні жовтим, салатовим, отруйно-рожевим і яскраво-синім відтінкам. У кожної з нас бувають моменти, коли хочеться прикрасити життя яскравими фарбами. Якщо перед вами дівчина з нестандартним кольором нігтів, то не поспішайте з висновками. Може, у неї просто життєвий період такий.

Джерело: staleks.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: