Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Відповідь на це питання покаже, що для вас справді має значення

Відповідь на це питання покаже, що для вас справді має значення
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

priorytety

Соцмережі, статті у журналах і розповіді друзів змушують нас постійно слухати про те, що таке успіх: круті авто, вишукані страви, будинок біля моря, робота в успішній компанії.

Купа розповідей про чужі досягнення, які нагадують, що ти досі не дійшов до їх рівня і не заробив свій перший мільйон.

Сьогодні я натрапила на круту пораду, яка допомагає розставити усе по своїх місцях і дає зрозуміти, що щастя у кожного своє.

Задайте собі одне питання, яке раз і назавжди розставить усі життєві пріоритети: “Коли мені буде 100 років і я оглянуся на своє життя, що змусить мене думати, що я потратив свій час не даремно?”

Ви будете відчувати, що розпорядилися своїм часом мудро, заробивши достатню кількість грошей? Чи ви будете щасливі, знаючи, що змогли допомогти багатьом людям? А може, щастя в тому, щоб побачити якомога більше красивих місць, пізнати побільше нових відчуттів? Чи створити велику сім’ю і подарувати цьому світові нових хороших людей?

Відповідь на це питання дасть вам знати, що для вас справді важливо. З цим значно легше уникати заздрощів та образ. Треба частіше нагадувати собі, що у кожної людини свій шлях і не треба їх порівнювати.

Тримати керунок на своє власне щастя і заповнювати свій час речами, які важливі особисто для вас – ось що вірно.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: