Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Щасливі 90-ті: Ретро фото, які повертають нас у минуле

Щасливі 90-ті: Ретро фото, які повертають нас у минуле
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

90-ті роки минулого століття принесли багато смутку. Ніхто не був впевнений у завтрашньому дні, кризи, бідність, тяжкі часи. Але це не заважало дітям бути щасливими. Згадаймо разом, як це – зростати в останнє десятиліття 20-го століття.

Тетріс

Пам’ятаєте тетріс? Ця чудова гра, придумана ще у 1984 році, завоювала нашу увагу надовго. Не любив тетріс хіба що лінивий. Тетріс став настільки популярним, що його ще сьогодні можна завантажити як додаток на телефон.

Анкета для дівчаток

Як можна дізнатися більше про однокласників? Правильно: створити анкету для дівчаток й писати в ній найпотаємніше. Улюблений кумир, напій, фільм, пісня, найбільші страхи – все це писалося різнокольоровими ручками. А ще варто було додати більше блискіток та наклейок. А сьогодні діти ще заповнюють анкети?

Гумки

Це неправда, що хлопці не стрибали в гумки. Вони робили і любили це, просто не зізнавалися. Спитайте в них зараз самі. І стрибають вони краще за дівчат. Повірте.

Козаки

Ми любили їх в дитинстві та не менше любимо сьогодні. 20 хвилин перегляду цього українського мультфільму робило дитинство трішки щасливішим.

Дитинство без інтернету

Тепер це звучить дивно, але раніше в 90-ті діти не сиділи у соціальних мережах, їх майже не бувало вдома. Відсутність інтернету штовхала на страшні речі: діти цілими днями гуляли на вулиці, дихали свіжим повітрям і, незважаючи ні на що, були по-справжньому щасливими. А ще лазили по деревах, рвали кропиву (хоч і пекло, але дівчат треба було лякати), їли морозиво та грали в безліч ігор. Сучасним дітям є чого повчитися.

Тамагочі

Не згадати про цю гру – не згадати про 90-ті. Цікаво, хоч в когось він вижив?

Територія А

Вона увійшла в історію української музики та українського телебачення як перший український телевізійний хіт-парад кліпів. Але вона також увійшла в наші серця. Улюблена програма, яка познайомила нас з “Океаном Ельзи”, Іриною Білик та її “Я пливу у човні…”, “ТНМК”, Скрябіном та багатьма іншими!

Це ж, звичайно, не повний список. Але навіть він змусить вас згадати дитинство.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: