Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Китайці презентували перший в світі дрон-таксі EHang 184

Китайці презентували перший в світі дрон-таксі EHang 184
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

passenger-drone-ehang-184-13

На CES 2016 в Лас-Вегасі китайський виробних безпілотних літаючих апаратів Ehang презентував перший в світі пасажирський дрон. Новий безпілотник отримав назву EHANG 184 і, зі слів його творців, може підіймати на своєму борту людину і вантаж масою до 100 кг.

passenger-drone-ehang-184-3

passenger-drone-ehang-184-4

Ehang 184 – це дрон, збільшений до масштабів невеличкого гелікоптера. Можливо і правильніше його було б називати “персональним безпілотним гелікоптером”, проте в самій компанії його називають “автономним літальним апаратом» (автономний літальний апарат, AAV), в той час як багато хто охрестив його просто “літаючою машиною».

Вісім пропелерів, електромотори та батарея інноваційного дрона здатні піднімати в повітря одного пасажира (на більшу і не розрахована кабіна) і забезпечують приблизно 23 хвилини польоту, за які він може подолати близько 16 км (10 миль). На борту користувачеві не потрібно нічого робити – все управління, включаючи зліт, проходження певного маршруту і посадку – повністю бере на себе автономна система апарату.

passenger-drone-ehang-184-8

Єдине, що потрібно зробити пасажиру – це поставити пункт прибуття і позначити маршрут польоту за допомогою програми на своєму смартфоні. Все що є в кабіні – це зручне крісло і 12-дюймовий сенсорний дисплей. Після того, як ви даєте команду “старт”, від “машини” з’являється запрошення розслабитися і отримувати задоволення від польоту. Теоретично, в разі будь-яких екстрених ситуацій, до пілотування коптером підключається спеціально навчена людина з віддаленого командного центру.

passenger-drone-ehang-184-14

“Це стало метою мого життя – зробити польоти більш простими, доступними і швидкими. 184 пропонує життєздатне рішення багатьох завдань, які виникають на шляху транспортної індустрії, причому на основі безпечних та енергоефективних технологій, – говорить генеральний директор Ehang ШАУЗ Ху (Huazhi Ху). – Я дійсно вірю, що Ehang вплине в глобальному масштабі на багато галузей за межами персональних перевезень. 184 втілює в собі майбутнє, про яке ми всі мріяли, і здатний перевернути наші уявлення про транспортні засоби.”

Джерело: ecotechnica.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: