Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

От як виглядає подорож на борту найбільш вишуканого літака в світі

От як виглядає подорож на борту найбільш вишуканого літака в світі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

qflz0sBhY9s

Мрія кожного – відправитися кудись, лежачи на великому, комфортному ліжку – стала реальністю. Авіакомпанія Etihad Airways выпередила усіх авіаперевевізників і створила на борту А380 справжні апартаменти.

Аеробус А380 – двоповерховий, в нього є 4 типи місць: економ, бізнес, перший клас і резиденція. З самого верху знаходяться люкси.

6330V1Y9doE

Резиденція на двох пасажирів розміщена справа від сходів. На площі 12 квадратних метрів розміщуються три кімнати: вітальня (вона ж столова і кінозал), спальня та душова з туалетом. Резиденції обслуговують персональні дворецькі, які пройшли навчання у лондонському готелі Savoy.

Переліт у такій резиденції (на борту А380 вона одна) з Абу-Дабі, наприклад, до Лондона, обійдеться у 77 тисяч дирхемів (близько 530 000 гривень). При цьому квитки вже розкуплені майже на рік вперед.

Спальня з повноцінним ліжком.

huryBIodGBI

Салон першого класу на одного пасажира виглядає дещо “скромніше”: його площа складає приблизно 5 квадратних метрів. Квиток по тому ж маршруту, Абу-Дабі – Лонднон, вартує від 31 до 36 тисяч дирхемів, або від 220 тисяч гривень.

kcRHYsi6A7M

Переходимо у бізнес-клас. Тут кожен сидить у своїй зоні з перегородкою, яка підіймається одним натисканням кнопки з пульта. Крісло розкладається у горизонтальне ліжко.

7aqF-BvUbE0

Якщо опустити перегородку, можна поспілкуватися з сусідом в зоні вікна. Щоб уникнути непорозумінь, друга частина перегородки не опускається.

pnf_JZs5RYc

Першокласна вбиральня з плиткою “як вдома”.

qo-OiRo1Fxw

У хвості літака на верхній палубі кімната для відпочинку – бар з диваном для пасажирів бізнес-класу.

nM70Dmyg6jc

Спускаємося вниз і йдемо в економ-клас. Нарешті хтось догадався зробити ці зручні подушки з розрізом.

zw1pXL3N69Y

im4tHmBJm7o

Круто, що тут ще скажеш 🙂

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: