Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Вчені з’ясували, що лінь заразна

Вчені з’ясували, що лінь заразна
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Французькі вчені з Інституту спинного і головного мозку у Парижі з’ясували, що лінню можна заразитися. Дослідження опублікували у профільному виданні PLOS Computation Biology.

x640-lazy1.jpg.pagespeed.ic.0S2ZhhVGO1

Для експерименту вчені набрали групу з 60 людей і попросили їх зіграти у просту економічну гру на комп’ютері. Суть цієї гри заключалася у тому, що кожен учасник повинен був оцінити товар на екрані і припустити вигоду з його перепродажу. А потім припустити, що зробив би інший гравець. Учасники експерименту не знали, що роль “другого гравця” виконує спеціально запрограмований комп’ютер.

За підсумками експерименту було помічено, що учасники дійсно ставали лінивіші або активніші, залежно від рішень, які приймав комп’ютер.

Вчені прийшли до висновку, що є три якості, які люди можуть переймати і якими можуть “заражати” один одного. Це лінь, розсудливість і нетерплячість.

У 2009 році інша група вчених з’ясувала, що французи є найлінивішою нацією у світі. В середньому вони сплять по 9 годин щоночі, що значно більше, ніж усі остальні жителі Землі.

Джерело: buro247.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: