Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Інтимний погляд на жіночу красу. Фотограф Жан-Франсуа Жонвіль

Інтимний погляд на жіночу красу. Фотограф Жан-Франсуа Жонвіль
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

12

Його улюбленим об’єктом зйомки завжди були жінки. Жонвіль казав: “Коли я фотографую жінку, я хочу, щоб вона знала, що вона найкрасивіша на землі”.

Fotograf-Zhan-Fransua-Zhonvil_8

Жан-Франсуа Жонвіль (Jean-François Jonvelle) народився у 1943 році в місті Кавайон. В 20 років він став помічником знаменитого майстра фотографії Річарда Аведона, після чого працював незалежний фотографом.

У випущеномув 1998 році фотоальбомі “Балкони”, який можна назвати свого роду енциклопедією декольте, Жонвіль описав себе як “сентиментального сексуального маньяка і природженого вуайєриста”. Його улюбленим об’єктом зйомки завжди були жінки. Про них він казав:

“Коли я фотографую жінку, я хочу, щоб вона знала, що вона найкрасивіша на землі, тому що жінка, яка відчуває себе красивою, це дійсно найкрасивіша жінка в світі”.

У роботі він використав зеркальну фотокамеру зі світосильним об’єктивом. Велика діафрагма дозволяла обходитися природнім освітленням. Він знімав без спалаху і без штатива, використовуючи витримку до 1/15 секунди.

Жан-Франсуа Жонвіль помер від раку у віці 58 років через 15 днів після виявлення пухлини.

Пропонуємо подивитися чорно-білі портретні і ню фотографії, наповнені атмосферою жіночої чуттєвості, краси і еротичності від Жан-Франсуа Жонвіля.

Fotograf-Zhan-Fransua-Zhonvil_12

Fotograf-Zhan-Fransua-Zhonvil_11

Fotograf-Zhan-Fransua-Zhonvil_7

Fotograf-Zhan-Fransua-Zhonvil_4

Fotograf-Zhan-Fransua-Zhonvil_2

Fotograf-Zhan-Fransua-Zhonvil_1

Джерело: korysno.pro

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: