Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

9 книг для захоплюючих мандрівок прямо з дому

9 книг для захоплюючих мандрівок прямо з дому
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Куди б ви хотіли відправитися прямо вже? Екзотичне сафарі, таємничі ліси, сонячний південь Франції, чи, може, у навколосвітню мандрівку?

Ми зібрали 9 ціках книг, які відправлять вас у подорож прямо з дому:

Тур Геєрдал “Кон-Тікі”

images

Книга перекладена на безліч мов світу, а про саму подорож складені легенди. У «Кон-Тікі» норвезький мандрівник розповідає про своє плавання на плоті через Тихий океан.

Ґілберт Елізабет “Їсти, молитися, кохати”

istu_molutus_kohatu_0

Героїня в 30 з невеликим переживає особистісну кризу. Щоб знову знайти себе, Елізабет зважується на радикальний крок: продає все, чим володіє, розлучається з усіма, кого любила, і відправляється в навколосвітню подорож. На цілий рік.

Ернест Хемінгуей “Зелені пагорби Африки”

3b17441ed65e3a224ae2b3e680e8b753

Твір написано Хемінгуеєм слідами його двох африканських сафарі. Письменник розмірковує про місце літератури в сучасному світі, про долю художника, про життя і смерть, природу і цивілізацію, про їх співіснування в XX столітті.

Пауло Коельйо “Щоденник мага”

koelo_paulo_palomnik_dnevnik_maga

Автобіографічний роман присвячений пошуку мудрості, яку поступово знаходить герой, здійснюючи паломництво в іспанське місто Сантьяго-де-Компостела. Ця мудрість допомагає людині в найважчих обставинах зберігати спокій і накопичувати духовну силу.

Джек Лондон “Серця трьох”

images (1)

Захоплююча історія кузенів Френсіса і Генрі Морганів, далеких нащадків великого піратського капітана, які вирушили на пошуки скарбів свого легендарного предка, і прекрасної Леонсією, в яку обидва закохані.

Брюс Чатвін “В Патагонії”

v_patagonii

Це невеликі історії життя звичайниз людей, змалювання далеких міст, наємничих лісів і небечених тварин. Чатвін йде пішки, їде на зустрічних вантажівках, пливе на пароході і пише про все, що зустрічає на шляху. Гостий поглян невпинного мандрівника дозволяє йому описувати такі речі, яких ніхто інший не помічав.

Грем Грін “Подорож без карт”

JourneyWithoutMaps_zps65707023

У цій книзі читач знайде цікаві щоденникові спостереження мандрівника і тонкі замальовки справжнього художника слова. Описуючи труднощі і мінливості свого шляху, Грем Грін основну увагу приділяє людям, з якими йому довелося зустрітися.

Жюль Верн “Двадцять тисяч льє під водою”

85e9d6ccfc

Історія сміливого, безмежно відданого науці професора П’єра Аронакса і його друзів – дотепного Конселя і безстрашного канадського гарпунера Неда Ленда, – волею випадку опинилися на «Наутілус» – дивовижному підводному кораблі таємничого капітана Немо. Це історія їхніх небезпечних і захоплюючих пригод в океанських і морських глибинах.

Пітер Мейл “Хороший рік”

51Z26NCXK7L

В один прекрасний день Пітер Мейл вирішив круто змінити своє життя і заміняв лондонську метушню на сільське життя на півдні Франції. Чудовим наслідком цього рішення стала низка книг, які відкривають читачам природу сонячного Провансу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: