Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Індійці побудують в Україні сонячну електростанцію

Індійці побудують в Україні сонячну електростанцію
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Компанія з Індії планує побудувати в Україні сонячну електростанцію (СЕС) вартістю $500 млн. Альтернативна енергетика допоможе зробити важливий крок на шляху до енергетичної незалежності та зменшити використання дорогих традиційних джерел енергії.

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com
Фото: Степан Кубів/facebook.com
Фото: Степан Кубів/facebook.com

Індійські компанії зацікавлені в інвестуванні будівництва СЕС у нашій країні, – повідомляє Мінекономрозвиток.

Договір про залучення інвестицій підписали на зустрічі глави відомства Степан Кубів і посол Індії Манодж Кумар Бхарт.

Країни Європейського Союзу планують через 13 років повністю перейти на “зелену енергетику”. В Україні це процес поки що не настільки масштабний, але багато приватних господарств вже відчули переваги СЕС.

Домашню СЕС можна встановити як на даху приватного будинку, так і на даху багатоповерхівки. Початкові вкладення залежать від декількох факторів, основними з яких є ціна фотоелектричних панелей і установка. Після підключення «зеленого» тарифу, зайву енергію можна продавати державі, тим самим швидше погашаючи початкові вкладення і заробляючи в майбутньому.

Для розрахунку прибутковості СЕС з урахуванням площі, продуктивності та інших факторів можна скористатися безкоштовним онлайн-калькулятором.

З’являються СЕС не тільки у приватних господарствах, а й в громадських районах сіл: у західних областях їх встановили на гранти від ЄС. У Вінницькій області завдяки фотопанелям освітлюються вулиці, а дніпропетровська СЕС забезпечує енергією тисячі будинків.

Джерело: epochtimes.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: