Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Науковці назвали 4 типи користувачів Facebook. Який з них ви?

Науковці назвали 4 типи користувачів Facebook. Який з них ви?
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Американські науковці виявили, що існує 4 види користувачів у Facebook. Готові дізнатися, який з них ви?

facebook

Учені проаналізували профілі 2 мільярдів користувачів та запропоновані їм анкети, у яких потрібно було оцінити 48 тверджень, йдеться на The Independent.

Усього є 4 категорії:

  • реалісти
  • лідери думок
  • селфіфани
  • спостерігачі.

Селфіфани

Селфіфани, як і очікувалося, постійно викладають свої фото й відео, щоб зібрати якомога більше лайків. Вони переконані, що чим більше лайків стоїть під їхніми постами, тим більше їх люблять віртуальні друзі, розуміють та поділяють їхні думки.

Спостерігачі

Спостерігачі підглядають за життям інших. На аватарці у них не власне фото, а якась тварина. Їм набагато цікавіше заходити на сторінки друзів і дивитися, чи не одружилися вони, наприклад, хто куди переїхав та на якій посаді тепер працює.

Реалісти

Реалісти сприймають Facebook як спосіб продовжити стосунки, які у них є у реальному житті із людьми, котрих вони знають особисто та постійно спілкуються. У списку друзів у них зазвичай до ста людей – родичі, колеги, друзі, однокурсники. Наприклад, соцмережа допомагає їм виявляти почуття та стежити за життям родини.

Лідери думок

Лідери думок рідко пишуть про себе, натомість жодна резонансна подія не обходиться без їхнього коментаря. Профіль у Facebook для них – спосіб висловитися, а не підтримувати контакти із родичами й друзями.

А до якого типу належите ви?

Джерело: maximum.fm

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: