Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

“Журнал натхнення”. 12 правил бабусі Зельди

“Журнал натхнення”. 12 правил бабусі Зельди
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

12 надихаючих порад від бабусі Зельди, які вона залишила своїм нащадкам перед смертю.

натхнення

Коли моя бабуся Зельда померла в 90 років, вона залишила мені коробку з речами, які могли б мені стати в нагоді. Серед них був старий журнал в шкіряній палітурці, якому вона дала влучну назву – «Журнал Натхнення».

У другій половині свого життя вона записувала в цей журнал свої ідеї, думки, цитати, тексти пісень та інші речі, які надихали її. Коли я підросла, вона зачитувала щось з цього журналу і мені, а я слухала і задавала питання. Я щиро вірю, що стала такою, яка я зараз, завдяки тій мудрості, яку вона передала мені ще в дитинстві.

Сьогодні я хочу поділитися з вами деякими з цих надихаючих уривків. Я зробила все можливе, щоб упорядкувати, відредагувати і зібрати вміст в 12 пунктів. Насолоджуйтесь!

Вдихайте майбутнє, видихайте минуле.

Не має значення, де ви, і через що вам доведеться пройти, завжди вірте, що є світло в кінці тунелю. Ніколи не чекайте, не припускайте і не вимагайте. Просто робіть те, що ви можете зробити, а решта хай буде так, як буде. Тому що як тільки ви зробите те, що можете, відбудеться те, що повинно було статися, або ви побачите наступний крок, який потрібно зробити.

Життя може бути простішим.

Просто сфокусуйтеся на чомусь одному. Ви не повинні робити все відразу, і ви не повинні робити все прямо зараз. Дихайте, живіть, і працюйте з тим, що зараз перед вами. Те, що ви вкладете в життя, життя віддасть вам через деякий час.

Нехай інші приймаються вас такими, якими ви є, або не приймають зовсім.

Говоріть правду, навіть якщо ваш голос тремтить. Будучи собою, ви принесете красу туди, де її ще не було в світі. Ідіть впевнено своєю стежкою, і не чекайте від інших розуміння вашого шляху, особливо, якщо вони не знають, куди ви йдете.

Ви не та людина, якою ви були раніше, і це нормально.

Ви пройшли через численні злети і падіння, щоб стати тим, хто ви зараз. За минулі роки сталося багато всього, що змінило ваші погляди, піднесло вам уроки і змусило вас зміцніти духом. Час йде, і ніхто не стоїть на місці, але деякі люди все одно будуть говорити вам, що ви змінилися. Дайте відповідь їм: «Звичайно, я змінився. Так завжди відбувається в житті. Але я все та ж людина, просто трохи сильніша, ніж була раніше ».

Все, що відбувається, допомагає нам рости, навіть якщо це важко зрозуміти зараз.

Обставини будуть весь час направляти, змінювати і удосконалювати вас. Тому, що б ви не робили – продовжуйте сподіватися. Найтонша нитка перетвориться в найміцнішу мотузку. Дозвольте надії стати вашим якорем, повірте в те, що це ще не кінець вашої історії, і що відплив зміниться припливом, який в кінцевому підсумку принесе вас до тихих берегів.

Не прагніть бути багатим, прагніть бути щасливим.

І коли ви станете старші, ви будете бачити цінність речей, а не їхню ціну. Зрештою, ви прийдете до розуміння того, що кращі дні – це ті, в які ви посміхаєтеся без будь-якого екстраординарного приводу. Цінуйте моменти і будьте вдячні за них. В цьому і є суть справжнього щастя.

Будьте рішучими і життєрадісними.

Зрозумійте, що велика частина ваших страждань і невдач обумовлені не обставинами, а вашим ставленням до них. Посміхніться тим, хто заздрить вам і намагається нашкодити, покажіть їм щось, чого не вистачає в їхньому житті, чого вони ніколи не зможуть відібрати у вас.

Будьте уважні до тих, хто вам дорогий.

Іноді, коли кохана людина говорить: «Я в порядку», потрібно поглянути їй в очі, міцно обійняти і сказати: «Я ж знаю, що ні». І не потрібно турбуватися, якщо вам здається, що деякі люди згадують про вас, тільки коли ви їм потрібні. Знаходьте задоволення в тому, що для інших людей ви – маяк-світлячок, до якого вони йдуть, коли їхнє життя оточує темрява.

Іноді ви повинні відпустити людину для того, щоб вона змогла рости.

Тому що головне в її житті – не те, що ви робите для неї, а те, що ви навчили її робити для самої себе, щоб стати успішною.

Іноді, щоб отримати результат, вам потрібно віддалитися від людей, які не поділяють ваші інтереси.

Це дозволить звільнити місце для тих, хто підтримує вас у вашому баченні себе. Це відбувається мимоволі в міру вашого зростання. Коли ви дізнаєтеся, хто ви, і чого ви хочете, ви почнете розуміти, що люди, яких ви знали, не завжди дивляться на речі так, як ви. Так ви можете зберегти прекрасні спогади, і дозволите собі рухатися далі.

Краще обернутися назад і сказати «Я не можу повірити, що зробив це», ніж сказати «Мені шкода, що я зробив це».

Зрештою, люди в будь-якому випадку будуть судити вас. Тому не треба жити все життя, намагаючись справити враження на інших. Живіть, щоб справити враження на себе. Любіть себе настільки, щоб не знижувати свій рівень для інших.

Якщо ви чекаєте щасливого закінчення, але не бачите його, можливо, прийшов час шукати новий початок.

Подивіться на себе з боку і прийміть той факт, що ви теж маєте право час від часу робити помилки. Тільки так ви вчитеся. Сильні люди сміються над проблемами щирим сміхом, вони знайшли це вміння у важкому бою. Вони посміхаються, тому що знають, що не дозволять нічому тягнути їх вниз, і вони йдуть назустріч новому початку.

Переклад статті: 12 Things My Grandmother Told Me Before She Died

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: