Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

«Впала, встала, пішла»: п’ять правил дорослої жінки

«Впала, встала, пішла»: п’ять правил дорослої жінки
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ніякого удавання!

Правила, яким варто повчитися.

«Вибирати тих, хто вибрав тебе»

Дуже просте правило, яке позбавить вас від непотрібних рухів тіла, витрати часу і сил. Вибирати тих, хто вже вибрав тебе, це про все, що трапляється у житті:

  • Вибрати чоловіка, який уже вирішив, що ти — і є та сама, єдина. В іншому випадку ти матимеш відносини, які виснажують тебе.
  • Сказати «Так» тому видавництву, яке захотіло бачити тебе своїм автором навіть за відсутності написаної книги.
  • Дружити з тією людиною, яка вважає тебе своїм другом, а не скажімо, просто знайомою чи приятелькою.

«Все приходить вчасно. Якщо воно не приходить, значить ще не час»

Це правило заощаджує купу енергії та часу, я вам скажу! Наприклад, ви хочете переїхати в інше місто чи країну. Уявляєте, як добре вам там буде. Шукаєте там роботу та житло і… щось трапляється таке, що перешкоджає вашому переїзду.

А через якийсь час вас запрошують на роботу до того міста, в яке ви тоді не зуміли потрапити. Містика? Ні, життя до вас прихильне! І тому дає вам те, чого хочете. Але тоді, коли вважає вам це корисним.

“Ніколи не говори ніколи”

Не думай, що все і завжди відбуватиметься за твоїм планом. Іноді у життя є свої плани на тебе і ці плани можуть надзвичайно не сподобатися тобі. Звісно, ​​можна й «поборотися» із життям. А сенс?

“Нічого не бійся”

«Гірше за смерть нічого не буває» — говорила моя улюблена бабуся. І мала рацію. Якщо ти жива зараз, то варто жити, а не боятися. Коли прийде час піти в інший світ, то це відбудеться рівно так і рівно в той момент, як призначено. Тож чи варто боятися того, що все одно станеться?

А чи варто боятися того, що станеться до цього?

«Впала, встала, пішла»

А ви знали, що у бійці не можна падати, інакше… погано буде? Так от, якщо життя перекинуло вас горілиць і дає вам тумаків, потрібно якнайшвидше почати вставати. Якщо підвестися не виходить, треба повзти. Якщо вам вдасться встати, треба йти. А потім можна вже й бігцем припустити.

Лежати добре у своєму ліжку. Бажано з коханим чоловіком.

Автор: Ольга Федосєєва

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: