Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 простих правил щастя від 92-річної жінки

5 простих правил щастя від 92-річної жінки
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Яка чудова історія!

92-річна мініатюрна жінка на восьму годину ранку вже повністю одягнена, акуратно зачесана, зі смаком нанесеним макіяжем, хоча бачить вона погано. Жінка готова до переїзду в будинок для людей похилого віку.

Її чоловік не так давно помер, і у неї немає іншого вибору. Незважаючи на довгі години терплячого очікування, вона лише мило посміхнулася, коли їй повідомили про те, що її кімната готова.

По дорозі до ліфта їй описали її крихітну кімнату, в тому числі, як виглядають фіранки на вікнах. «О, вони мені сподобаються», – відповіла жінка з натхненням 8-річної дитину, яка тільки що отримала в подарунок цуценя.

«Місіс Джонс, краще вам все побачити на власні очі … Просто почекайте трохи».

«Це не має ніякого значення, – відповіла вона. – Щастя – це те, що ти вирішуєш заздалегідь. Припаде до смаку мені моє нове житло чи ні, залежить не від того, як розставлені меблі, а від того, як влаштований мій розум. Я вже вирішила полюбити цю кімнату. Такі рішення я приймаю щоранку – відразу після того, як прокидаюся. У мене є вибір: я можу провести весь день в ліжку, згадуючи про свої хвороби і частини тіла, які більше мене не слухаються, або встати з ліжка, відчувши радість і вдячність за цей день. Кожен день я сприймаю як справжній дар, і поки я жива, цілком концентруюся на поточний день і на тих приємних спогадах, які зберегла ».

І ще вона сказала:

«Старість – це як банківський рахунок: ти знімаєш гроші, які поклав на нього. Тому раджу вам покласти на свій “банківський рахунок спогадів” якомога більше моментів щастя. І я все ж ще продовжую робити свої внески».

Потім вона розповіла про свої 5 простих правилах щасливої ​​людини:

  1. Очистіть ваше серце від злоби.
  2. Очистіть свій розум від турбот.
  3. Намагайтеся жити якомога простіше.
  4. Намагайтеся віддавати якомога більше.
  5. Не очікуйте занадто багато чого.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: