Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 сайтів, які розширять ваш кругозір і навчать новому

5 сайтів, які розширять ваш кругозір і навчать новому
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Сократ говорив: «Я знаю, що я нічого не знаю». Однак усвідомлення свого незнання не повинно стати для вас перешкодою, бар’єром для вашого саморозвитку, а навпаки послужити рушійною силою, підживити спрагу до знань.

Виділивши всього кілька хвилин в день для ознайомлення з цими десятьма сайтами, зможете швидко привести свій мозок в дію, збагатити знання, навчитися чомусь новому або дізнатися цікаву інформацію, якою буде можливість поділитися з колегами під час обідньої перерви.

1. Prometheus

Це громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Викладачі кращих українських вузів читають лекції, які доступні для прослуховування, публікації та поширення будь-кому, хто тягнеться до пізнання чогось нового, освоєння нових галузей. Кожен курс складається з серії відео, які виходять протягом декількох тижнів, але навіть після закінчення курсу, він зберігається на сайті і доступний для проходження. Також після кожного уроку є тести для засвоєння інформації і можливість отримати диплом по закінченні курсу.

2. Pianu

Це платформа для інтерактивного навчання грі на фортепіано. Можна вибрати стиль музики, певну пісню, і навіть рівень складності навчання. Можна поставити на паузу, поки не вивчите необхідні акорди і ноти. Або експериментуйте і створюйте музику самі, визначивши ключ, в якому будете грати, можна поміняти фон порталу та налаштувати інші параметри. Клавішами вам буде служити ваша клавіатура.

3. Don’t panic

Онлайн-журнал в форматі Man Survival Magazine про виживання в непередбачених ситуаціях, пригоди, маршрути і способи життя сучасного авантюриста. Тут є корисна інформація про подорожі, історичні події, харчування, технології, космос і ще багато цікавого.

4. TED-Ed. Lessons Worth Sharing

TED-Ed є ініціативою TED для самоосвіти молоді, проте буде корисною і для старшого покоління. На сайті є добірки відео, які в анімаційному форматі пояснюють складні поняття, події і явища, також до кожного відео є короткий тест і обговорення теми, а також посилання на інші матеріали, які допомагають заглибитися і вивчити тему більш грунтовно. Всі відео мають субтитри, тому ви можете вибрати мову, яка вам найбільш зручна для сприйняття.

5. TED: Ideas Worth Spreading

TED – це проект, присвячений «Ідеям, Гідним Поширення». Перша конференція TED відбулася в 1984 році і об’єднала людей з трьох світів: Технології, Розваги, Дизайн. З тих пір зміст конференцій істотно розширився і тепер не тільки тематики, а й події набули нової якості. Але головна мета цих доповідей полягає в тому, щоб поширити ідеї, які цікаві, захоплюючі, які надихають і інтригують, дають пізнати людську психологію, громадські або навіть політичні проблеми.

Джерело: loyer.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: