Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 причин поїхати у Кам’янець-Подільський на фестиваль “Республіка-2017”

5 причин поїхати у Кам’янець-Подільський на фестиваль “Республіка-2017”
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

З 1 по 3 вересня у мальовничому місті Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) відбудеться фестиваль “Республіка-2017”.

Це мистецький фестиваль, присвячений вуличному мистецтву: музиканти, поети і художники з усієї України і не лише з’їдуться в одному місті, аби провести ці три дні разом з гостями фестивалю. Атмофера обіцяє бути дуже особливою.

І доки одні вже думають, які речі братимуть на фестиваль, а інші вагаються між тим, брати квиток чи ні, ми вирішили назвати 5 причин забути на ці три дні про буденність і купити квиток у Кам’янець-Подільський.

5 причин поїхати у Кам’янець-Подільський на фестиваль “Республіка-2017”

1. Локація

З усіх фестивалів, які проводяться в Україні, “Республіка” – найатмосферніший. І важливу роль тут відіграє саме місце проведення. Місто, історичні пам’ятки, природа…Тут хочеться зупинитися і просто насолоджуватися усією красою, яка тебе оточує.

Фото: Bus-d.com.ua
Фортеця з висоти пташиного польоту/ Фото: Doba.ua
Кам’янець-Подільська фортеця вночі
Фото: GOROD.cn.ua

2. Програма фестивалю

Цьогоріч на фестиваль приїде багато відомих виконавців з усієї України і не лише. Якщо бачите, що усі ваші улюблені гурти виступатимуть в один день, можете зекономити і купити одноденний квиток. Хоча переглянувши програму, розумієш, що краще все ж таки пірнути в цю атмосферу з головою і насолоджуватися всім, що підготували організатори.

Фото: respublicafest.com


Більш детально про виконавців дивіться тут.

3. Люди

На мистецькі фестивалі з’їжджаються дуже особливі люди. І це стосується не лише учасників, а й гостей. Тут немає навіть натяку на буденність. Кожна людина – цікава індивідуальність, яка проявляє себе усіма можливими способами: незвичні образи, співи, танці, декламування віршів. Якщо ви шукаєте цікавих знайомств, фестиваль “Республіка-2017” – ідеальне для цього місце.

Фото: respublicafest.com
Фото: respublicafest.com
Фото: respublicafest.com

4. Адреналін

Як відомо, у Кам’янці-Подільському знаходиться найвищий автомобільний міст в Україні (Стрімка лань). Екстремали з усіх куточків країни з’їжджаються сюди, аби полоскотати собі нерви і спробувати роуп-джампінг.

У дні фестивалю тут теж стрибають, тож при бажанні зможете отримати додаткову порцію незабутніх емоцій.

Фото: votryv.store

5. Натхнення

Неможливо описати словами усю ту палітру почуттів, які переповнюють під час і після фестивалю. Це відчуття новизни, захват, натхнення, яким хочеться ділитися з усім світом. Ідеї, бажання, можливості. Якщо у повсякденному житті вам чогось не вистачає, тут воно неодмінно вас знайде.

Офіційний сайт фестивалю: respublicafest.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: