Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 найкращих YouTube каналів для вивчення англійської мови

5 найкращих YouTube каналів для вивчення англійської мови
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Відеоуроки – це один з найдієвіших способів вивчення англійської мови. Промонуємо для вас найкращі YouTube-канали, які містять тисячі безкоштовних уроків від професійних викладачів і носіїв мови.

Заняття з індивідуальним викладачем дуже корисні, але доступні далеко не кожному. У цьому випадку на допомогу приходять спеціальні мовні відеоканали. Вони допоможуть вам попрацювати з вимовою, почати краще розуміти мову на слух, дізнатися важливі нюанси реального застосування англійської мови. У цій добірці зібрані ресурси, які стануть в нагоді як початківцям, так і тим, хто вже давно вивчає іноземну мову.

1. English with Jennifer

Понад 400 навчальних відео від справжнього англійського викладача. Граматика, вимова, аудіювання, тести, приклади, завдання. Для початку занять потрібно певний рівень володіння англійською, але нехай вас це не лякає. Тут досить спокійний темп.

2. EngVid

Це один з найбільших каналів за кількістю наявних тут роликів. На даний момент EngVid містить більше 900 відео, озвучених одинадцятьма різними викладачами. Кожен ролик триває 5-10 хвилин і присвячений одній темі, пов’язаної з актуальними новинами, життєвими ситуаціями, цікавими фактами. Є також граматичні уроки.

3. BBC Learning English

Уроки від всесвітньо відомого каналу BBC. Вам пропонують найрізноманітніший контент: граматику, новини, навчання правильній вимові, музичні кліпи, інтерв’ю. Нові ролики з’являються щодня, так що варто підписатися на оновлення, щоб не пропустити що-небудь цікаве.

4. Speak English With Misterduncan

Це один з найстаріших і найпопулярніших мовних YouTube-каналів. Протягом десяти років кілька разів на тиждень тут викладаються нові ролики, які знімає веселий і непередбачуваний містер Дункан. Хоча відео супроводжується субтитрами, ми рекомендуємо їх до перегляду тільки людям, що вже досягли певних успіхів у вивченні мови.

5. VOA Learning English

Студія «Голос Америки» знаменита не тільки своїм внеском в розпад Радянського Союзу, а й чудовими мовними курсами. На YouTube-каналі викладені спеціально адаптовані новини, серія сюжетних роликів Let’s Learn English, а також розбір різних граматичних правил. Канал оновлюється щодня.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: