Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У Молдові заборонили пластикові пакети. Альтернатива – пакети з паперу, кукурудзяної муки, органічної коноплі та пшениці

У Молдові заборонили пластикові пакети. Альтернатива – пакети з паперу, кукурудзяної муки, органічної коноплі та пшениці
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

З 1 січня 2019 року в Молдові набув чинності закон, який забороняє продаж і використання пластикових пакетів завтовшки 50 мікронів та більше, пише ZDG.

Заборона починає діяти з 2019 року, а з 1 січня 2020-го заборонятиметься продаж і використання пакетів завтовшки 15-50 мікронів, з 2021 року – менше як 15 мікронів. Виняток становлять пакети, що використовуються як упаковки.

За порушення нових правил штрафуватимуть. Автори закону розповідають, що використання пакетів, які не можна переробити, шкодить екології, зокрема, тваринам, які їх випадково з’їли.

Як альтернативу таким пакетам автори закону пропонують виробляти їх із паперу, кукурудзяного борошна, органічної коноплі, цукру, пшениці, крохмалю, цукрової тростини, цукрового буряку, яблучних відходів тощо.

Джерело: the-village.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: