Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Всім, у кого вдома пластикові вікна: два важливі нюанси, про які «забувають» сказати встановлювачі

Всім, у кого вдома пластикові вікна: два важливі нюанси, про які «забувають» сказати встановлювачі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Пам’ятаєте, як раніше, з настанням холодів, нам доводилося обклеювати вікна паперовими смужками, а шпарини закривати ватою або паролоном? На щастя, це клопітке заняття можна залишити в минулому, встановивши звичайні пластикові вікна.

Але дуже часто встановлювачі, зробивши основну справу, забувають повідомити власникам нових вікон дві важливі речі.

vikno

  1. Треба регулярно змащувати маслом усі рухомі деталі фурнітури. Повторювати це треба 1-2 рази в рік, заливаючи звичайне машинне масло.
  2. При зміні сезонів вікна треба переводити в літній і зимовий режим.

Як відрегулювати пластикові вікна

Майже всі сучасні конструкції можна відрегулювати. Щоб перевірити, чи переводиться фурнітура у інший режим, подивіться на цапфи, які розміщені на боковій поверхні стулки.

vikno_

Фурнітура переводиться за допомогою спеціальних ексцентриків (цапф), розміщених збоку стулки. Якщо на ексцентриках є отвори для шестигранного ключа, зірочки, викрутки або ексцентрик має овальну форму, то цей вид фурнітури можна переводити в літній або зимовий режим. Але можливість перемикання краще уточнювати ще до встановлення вікон.

Щоб перемкнути режим вікна, просто поверніть усі цапфи на стулці (чим більше вікно, тим більше цих цапф) у потрібне положення.

reszymy_vikon_

Якщо стулка перебуває незмінно в зимовому режимі, це додатково навантажує ущільнювальну гумку, і вона швидше зношується.

Дуже легко перевірити режим вікна самостійно. Для цьго затисніть стулкою звичайний листок бумаги: якщо зможете його легко дістати, вікно перебуває у літньому режимі.

Джерело: laykni.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: