Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У п’ятницю – веселі, в неділю – ледачі: як день народження може охарактеризувати людину

У п’ятницю – веселі, в неділю – ледачі: як день народження може охарактеризувати людину
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

А ви знали, що день тижня, в який народилася людина, може зумовити її долю і характер? Експерти провели дослідження, згідно з якими, можна охарактеризувати людину, дізнавшись день її народження.

Пише Телеканал Україна

  • Народжені в понеділок мають глибокий і багатий внутрішній світ, вони завжди ініціативні і креативні, так як перебувають під керівництвом Місяця. Що їм заважає жити, так це постійні сумніви і вагання. Якщо людина справляється з цими недоліками, то їй вдається досягти неймовірних висот.
  • Народжені у вівторок дуже амбітні і вперті, вони не відступають і не визнають своєї провини. Управління цим днем ​​взяв на себе Марс, який відомий як агресивна планета. Але ця впертість допомагає таким людям завжди досягати свого, зокрема, що стосується і фінансового благополуччя.
  • Народжені в середу часто дуже послідовні і наполегливі. “Управителем” середи є Меркурій. Такі люди завжди прагнуть пізнати нове і по своїй натурі кар’єристи – сім’я і шлюб їх не сильно цікавлять.
  • Народжені в четвер – властолюбні і володіють організаторськими якостями. Цим днем ​​керує Юпітер. Кар’єра у таких людей складається добре, а ось особисте життя гірше.
  • Народжені в п’ятницю – це життєрадісні люди з вираженим оптимізмом. День цей управляється Венерою – планетою любові й миру.
  • Народжені в суботу завжди домагаються стабільності в житті. Днем керує Сатурн. Ці люди працьовиті, спокійні і розумні. У той же час, люди суботи вибирають пасивність і повільний шлях до своєї мети.
  • Народжені в неділю – це ліниві люди, але дуже веселі. Вони управляються Сонцем і їм дуже щастить, головне – не сидіти склавши руки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: