Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Справжня близькість зі своїм чоловіком набагато глибше лагідних слів і зізнань у почуттях

Справжня близькість зі своїм чоловіком набагато глибше лагідних слів і зізнань у почуттях
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Справжня близькість зі своїм чоловіком набагато глибше лагідних слів і зізнань у почуттях. Вона в прийнятті, в підтримці, в рівному диханні поруч, в спокійному погляді … справжня близькість – вона в затишності мовчання.

Тут живе віра в себе. Тут ти розумієш свій шлях, коли в повній мірі відчуваєш, що тебе дуже чекають, неважливо звідки ти повертаєшся … коли твоя рука зігрівається теплом іншого … коли можеш зрозуміти і пробачити, не дивлячись на біль…

Rоли допомагаєш, а не пропонуєi допомогу з ввічливості … коли просто посміхаєшся всьому … коли знаєш, що важке завжди можна пройти … коли любиш … Як же це важливо просто вміти жити і насолоджуватися.

Безглузде заняття згадувати минуле. Адже пам’ять залежить від настрою. Коли ми щасливі, ми щиро вважаємо щасливим все наше минуле життя; коли ми засмучені, то, навпаки, все наше минуле нам здається суцільною катастрофою. Кожен досконалий своєю недосконалістю. І придивившись пильніше, стає помітно, що саме вас притягує або притягує ви. Як це важливо просто мовчати і слухати … слухати свій Всесвіт. Нехай не вчора і не завтра, а сьогодні буде кращим днем! І так кожного дня!

Автор: Ольга Булгакова

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: