Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

В Аргентині видали книгу, яка після прочитання стає справжнім деревом

В Аргентині видали книгу, яка після прочитання стає справжнім деревом
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Надзвичайно цікавий екологічний проект.

В Аргентині невелике дитяче видавництво Pequeno Editor засновало крутий екопроект – “Дерево-Книга”. «Мі Papá Estuvo en la Selva» (“Мій тато бував у джунглях”) – красива ілюстрована книга, яка викликає захват як у дітей 8-12 років, так і у дорослих. Художники-ілюстратори – Gusti и Anne Decis.

За сюжетом – дитина розповідає історію про подорож свого батька у джунглях Еквадору. Історія заснована на реальних подіях. Вона закликає дітей до любові до природи і турботи про навколишнє середовище.

Після прочитання книги, кожна дитина зможе (у прямому сенсі) проростити її заново: зарити в землю і почекати деякий час до появи першого паростка дерева. Це можливо завдяки сторінкам, виконаним з переробленого насіннєвого паперу, який дає паростки, якщо його полити.

Насіннєвий (посівний) папір – це екологічний матеріал, виготовлений шляхом переробки макулатури. До його складу входять насіння рослин. Якщо листівку з такого паперу посадити в горщик із землею, вона дасть пагони і виросте в квітку або дерево.

Незвичайний екопроект отримав назву «Дерево-книга-дерево» і реалізується під гаслом «Дерева і діти можуть рости разом». Перша книга із серії – «Мій тато був у джунглях» була видана в березні 2015 року. Книга закликає захищати екваторіальні ліси від вирубування для майбутнього планети. У книзі можна знайти безліч барвистих ілюстрацій, намальованих екологічними чорнилом.

При створенні книги був використаний безкислотний папір, екологічна фарба і насіння жакаранди. Таким чином, книга повертається туди, звідки прийшла.

Джерело: lovelylife.in.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: