Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Говоріть своїм близьким про те, в чому вони хороші – від цього виростають крила

Говоріть своїм близьким про те, в чому вони хороші – від цього виростають крила
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

У мене ночував чоловік. Сорокарічний. Просто ночував. Рано вранці на нас чекала термінова робота…

Нагадування про те, як важливо дякувати тим, хто нас оточує… У мене ночував чоловік. Сорокарічний. Просто ночував. Рано вранці на нас чекала термінова робота. Я прийшла його будити. Запропонувала йому каву в ліжко. Він несподівано розтікся в посмішці. Причому такій… сором’язливій.

– А ти знаєш, – сказав він, – це все життя було для мене мрією, і я ніколи цього не отримував! Я захихотіла, зварила каву з кардамоном, принесла йому чашку… Він подивився на мене з подивом і подякою:

— Це для мене, правда, вперше!

Цього разу ніяковіти почала я.

— Слухай, це для мене нормально… Гаразд, на сніданок яєчню з беконом та сиром будеш?

– О так!

— Ну, тоді я почну її готувати, коли ти підеш вмиватися… А то вона охолоне і буде несмачною, а хочеться тебе нагодувати кайфово.

— А це дуже сильна мотивація. І теж ти мене просто здивувала. Я чекав, що ти скажеш: почну готувати, коли ти підеш вмиватися, а то я тебе знаю, ти інакше не встанеш… А ось так, щоб мені… щоб смачно… Це дуже зворушливо! І дуже великий привід підвестися. А далі він пішов вмиватися. А я готуватиму яєчню під музику, думати і тихо плакати. З якими такими жінками (а їх було багато, знаю) він спілкувався все життя? Мені здавалося, у таких простих речах, як кава та яєчня, нічого такого немає… Для мене це природно та нормально.

У мене мотивація “к”. Я балую всіх, що знаходяться зі мною поряд, такими речами. Я цього не помічаю. Мені подобається годувати смачно, робити зручно та передбачати очікування. Я не бачу ту воду, де плаваю. Мені здавалося, що так роблять усі. А виявилося, ні…

Навіть якщо це просто черговий комплімент, хоч і не схоже, мене це дуже зачепило. Зачепило визнання цінності того, що мені природно… Як же це іноді дивно та важливо! Говоріть своїм близьким людям про те, у чому вони хороші, особливо коли вони цього не помічають. Говоріть!

Від цього виростають крила.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: